MusicAudio.pl » Mikrofony » Mikrofony pojemnościowe » Mikrofon pojemnościowy RODE NT-USB+
Mikrofon pojemnościowy RODE NT-USB+

Mikrofon pojemnościowy RODE NT-USB+

Mikrofon pojemnościowy


RODE NT-USB + jest profesjonalnym mikrofonem pojemnościowym USB opartym na oryginalnym modelu NT-USB, który od czasu premiery w 2014 r. cieszy się ogromną popularnością. RODE NT-USB + to ulepszona wersja poprzednika, naładowana funkcjami i technologiami nowej generacji jak ultraniskoszumowy, bardzo wydajny przedwzmacniacz Revolution Preamp. Mikrofon posiada wielkomembranową kapsułę, z charakterystycznym dla tego typu kapsuł przetwarzaniem dźwięku, który jest ciepły, czysty i skoncentrowany. Ścisła kardioidalna charakterystyka kierunkowa i unowocześniona konwersja A/D o wysokiej rozdzielczości 24 bity/48 kHz czynią dźwięk nieskazitelnym. Dlatego RODE NT-USB + idealnie nadaje się do nagrywania wokali, mowy, gitary akustycznej oraz innych instrumentów muzycznych.

Studyjnej jakości krystaliczny dźwięk, kompaktowa konstrukcja i wszechstronność zastosowań, to cechy, których poszukują w mikrofonach podcasterzy, muzycy, streamerzy a odnajdą je w RODE NT-USB +.

Mikrofon pojemnościowy RODE NT-USB+ - miniatura
Mikrofon pojemnościowy RODE NT-USB+ - miniatura
Mikrofon pojemnościowy RODE NT-USB+ - miniatura
Mikrofon pojemnościowy RODE NT-USB+ - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
Mikrofon pojemnościowy RODE NT-USB+
Mikrofon pojemnościowy RODE NT-USB+
890,00 zł
Ilość Dostępny w dużej ilości
U Ciebie już jutro!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Mikrofon pojemnościowy RODE NT-USB+

 • OPIS


  NT-USB+ to profesjonalnej klasy mikrofon USB, bazujący na legendarnym mikrofonie NT-USB z RØDE. Naładowany jest funkcjami nowej generacji, a przy tym jest również kompaktowy, przenośny i wszechstronny, co czyni go idealnym mikrofonem dla muzyków, podcasterów, streamerów i profesjonalistów, którzy chcą z łatwością uchwycić dźwięk studyjnej jakości.

  Odrodzona legenda


  NT-USB+ jest oparty na oryginalnym NT-USB, który został wydany w 2014 roku i od dawna był branżowym standardem profesjonalnego mikrofonu USB dla muzyków, podcasterów, streamerów i innych twórców. Wyposażony w tę samą klasyczną obudowę i o tej samej studyjnej jakości dźwięku co oryginał, NT-USB+ opiera się na tym dziedzictwie, wnosi szereg ulepszeń nowej generacji i ma stać się nowoczesnym klasykiem.

  „Oryginalny NT-USB był natychmiastowym sukcesem, gdy pojawił się na rynku prawie dekadę temu, ustanawiając wzniosły standard dla studyjnej jakości mikrofonów USB” – powiedział dyrektor generalny RØDE Damien Wilson.

  „Z NT-USB+ ustanawiamy nowy standard. Zachowaliśmy współczynnik kształtu i funkcjonalność, które sprawiły, że oryginał odniósł taki sukces i wprowadziliśmy kilka nowych funkcji, integrując najnowocześniejszą technologię dla następnej fali twórców. Plug-and-play USB audio nigdy nie brzmiało tak dobrze”.

  Studyjny dźwięk w domu lub w podróży


  NT-USB+ posiada studyjnej klasy kapsułę pojemnościową, która przywołuje brzmienie klasycznego mikrofonu pojemnościowego o dużej membranie. Oferując ciepło i czystość, z pełną charakterystyką częstotliwościową i ścisłą kardioidalną polaryzacją w celu uzyskania czystego, skoncentrowanego dźwięku, znakomicie sprawdza się we wszystkich sytuacjach, od wokalu i mowy do gitary akustycznej i innych instrumentów.

  NT-USB+ posiada ulepszone obwody, z ultraniskoszumową, wysokowydajną technologią Revolution Preamp firmy RØDE – po raz pierwszy wprowadzoną w przełomowym RØDECaster Pro II – jak również unowocześnioną konwersję analogowo-cyfrową o wysokiej rozdzielczości 24 bity/48 kHz, gwarantującą nieskazitelną jakość dźwięku. Posiada również potężny wewnętrzny procesor DSP, który pozwala użytkownikom zastosować zaawansowane przetwarzanie dźwięku APHEX za pośrednictwem darmowego oprogramowania RØDE Connect do podcastingu i streamingu. Obejmuje to filtr górnoprzepustowy do wycinania niskich tonów, bramkę szumów do eliminacji szumów tła, kompresor do zapewnienia ostrego i zrównoważonego dźwięku oraz legendarne efekty Aural Exciter i Big Bottom do uzyskania bogatej, nadawczej barwy głosu.

  Prostota, mobilność i wszechstronność


  NT-USB+ nie tylko brzmi niesamowicie, ale jest również niezwykle łatwy w użyciu, przenośny i wszechstronny. Wyposażony jest w zgodne z klasą wyjście USB-C, które jest zgodne z plug-and-play z komputerami Mac i Windows; jest również w pełni kompatybilny z dowolnym smartfonem lub tabletem z systemem Android lub iOS, co czyni go doskonałym przenośnym rozwiązaniem do nagrywania.

  Jest dostarczany z profesjonalnym pop filtrem, a także z uchwytem na statyw dla idealnego ustawienia na biurku. Posiada również wyjście słuchawkowe o zerowej latencji do monitorowania dźwięku bez rozpraszającego echa lub opóźnienia, wraz z regulacją poziomu i miksu monitora. Dzięki łączności plug-and-play, dołączonym dodatkom i konstrukcji typu all-in-one, NT-USB+ jest najlepszym mikrofonem dla każdego, kto chce bez wysiłku nagrywać profesjonalny dźwięk.

  Aplikacje dedykowane RØDE


  • RØDE Central to łatwa w użyciu aplikacja komputerowa i mobilna dla NT-USB+, która pozwala odblokować wbudowane przetwarzanie, w tym kompresor, bramkę szumów, filtry górnoprzepustowe oraz dobrze znane APHEX Aural Exciter i Big Bottom.

   Wymagania systemowe - MacOS 10.15 lub nowszy; Windows 10 w wersji 1803 lub nowszej; iOS 14 lub nowszy; Android 9.0 lub nowszy.

  • RØDE Connect to darmowe oprogramowanie do podcastingu i streamingu, które jest w pełny kompatybilne z NT-USB+. RØDE Connect ułatwia nagrywanie bądź strumieniowanie z profesjonalną jakością dźwięku z komputera. Aplikacja umożliwia podłączenie do pojedynczego komputera do czterech różnych urządzeń marki RØDE jednocześnie. Dzięki aplikacji jesteśmy w stanie również nagrywać z przetwarzaniem w jakości studyjnej.

   Wymagania systemowe - MacOS 10.13 lub nowszy; Windows 10 wersja 1803 lub nowszej.

  • RØDE Reporter to mobilna aplikacja do nagrywania dla systemów iOS i Android, która posiada prosty i intuicyjny interfejs do przechwytywania dźwięku o jakości transmisji. Jest w pełni kompatybilna z NT-USB+ i może być używana do odblokowania wbudowanego przetwarzania dźwięku, w tym kompresora, bramkę szumów, filtrów górnoprzepustowych i APHEX Aural Exciter i Big Bottom. Podobnie jak w przypadku RØDE Central, możesz zapisać te ustawienia na NT-USB+, aby zachować je nawet po odłączeniu mikrofonu.

   Wymagania systemowe - iOS 12.0 lub nowszy; Android 9.0 lub nowszy

  CHARAKTERYSTYKA


  • Studyjnej klasy kapsuła pojemnościowa i ścisła kardioidalna charakterystyka kierunkowa, zapewniająca nieskazitelny dźwięk idealny do nagrywania wokali, mowy i instrumentów.
  • Ultraniskoszumowy, wysokowydajny przedwzmacniacz Revolution Preamp i wysokiej rozdzielczości konwersja analogowo-cyfrowa 24 bity/48 kHz zapewniają profesjonalną jakość dźwięku o oszałamiającej czystości.
  • Wyjście słuchawkowe o dużej mocy do monitorowania bez opóźnień, z regulacją poziomu i miksu.
  • Port USB-C zapewniający łączność plug-and-play z komputerami, smartfonami i tabletami.
  • Wewnętrzny procesor DSP dla zaawansowanych procesów przetwarzania dźwięku zasilany przez APHEX – w tym kompresor, bramka szumów oraz legendarne efekty Aural Exciter i Big Bottom.
  • W zestawie wysokiej jakości pop-filtr i uchwyt biurkowy – kompleksowe rozwiązanie do nagrywania profesjonalnego dźwięku w domu lub w podróży.
  • Zaprojektowany i wykonany w najnowocześniejszych zakładach RØDE w Sydney W Australii

  SPECYFIKACJA


  • Charakterystyka kierunkowa: kardioidalna
  • Zakres częstotliwości: 20 Hz - 20 kHz
  • Zakres dynamiki: 97 dB (dla THD = 10%)
  • Wejściowe ciśnienie akustyczne (SPL): 118 dB (dla THD = 10%)
  • Złącza wyjściowe: 3.5 mm złącze słuchawkowe (jack); port USB-C
  • Wyjścia analogowe: 3.5 mm słuchawkowy jack
  • Połączenie komputerowe: USB-C
  • Moc: 5 V @ 500 mA (przez USB)
  • Głębia bitowa: 24 bity
  • Częstotliwość próbkowania: 48 kHz
  • Waga: mikrofon NT USB+ - 540 g; mały zestaw - 730 g
  • Wymiary: 50 x 62 x 184 mm

  W ZESTAWIE ZNAJDUJE SIĘ


  • 1 x mikrofon pojemnościowy NT-USB+
  • 1 x statyw trójnożny
  • 1 x uchwyt mikrofonowy
  • 1 x pop filtr
  • 1 x kabel USB

   

  Zobacz także inne mikrofony pojemnościowe: [Mikrofon pojemnościowy BEHRINGER BVR84], [Mikrofon pojemnościowy RODE XCM-50], [Mikrofon pojemnościowy AKG P220].