MusicAudio.pl » Mikrofony » Systemy bezprzewodowe » System bezprzewodowy RODE Wireless GO II
System bezprzewodowy RODE Wireless GO II

System bezprzewodowy RODE Wireless GO II

Zapłać do 54 dni:  P24NOW

Najmniejszy na świecie bezprzewodowy mikrofon powrócił. RODE Wireless GO II to ultra-kompaktowy i niezwykle wszechstronny system mikrofonowy składający się z odbiornika dwukanałowego i dwóch nadajników. Wykorzystując ten sam unikalny kształt i profesjonalną jakość dźwięku co oryginalny Wireless GO, ale z przełomową, opatentowaną technologią, Wireless GO II jest doskonałym mikrofonem do szerokiego zakresu zastosowań.

Wireless GO II posiada szereg przydatnych funkcji, w tym uniwersalną kompatybilność z kamerami, urządzeniami mobilnymi i komputerami, zwiększony zasięg (200 m w linii wzroku) i poprawioną stabilność transmisji, możliwość nagrywania na pokładzie i wiele więcej.

System bezprzewodowy RODE Wireless GO II - miniatura
System bezprzewodowy RODE Wireless GO II - miniatura
System bezprzewodowy RODE Wireless GO II - miniatura
System bezprzewodowy RODE Wireless GO II - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
System bezprzewodowy RODE Wireless GO II
System bezprzewodowy RODE Wireless GO II
1 329,00 zł
Ilość Dostępny w niewielkiej ilości
U Ciebie już pojutrze!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

System bezprzewodowy RODE Wireless GO II

 • OPIS:

  Nowy RODE Wireless GO II ma tak samo miniaturowy rozmiar i profesjonalną jakość dźwięku, jak najlepiej sprzedający się Wireless GO. Wyposażony jest w wiele niesamowitych nowych funkcji, dzięki czemu jest jeszcze potężniejszy i bardziej elastyczny.
  To bezprzewodowy dźwięk nowej generacji z RØDE!

  Oryginalny Wireless GO, wprowadzony na rynek w 2019 roku, zrewolucjonizował dźwięk dla twórców treści. Dzięki innowacyjnemu kształtowi, wyjątkowo wszechstronnemu klipsowi „n” i wbudowanemu mikrofonowi oferującemu prawdziwie bezprzewodowe nagrywanie, po raz pierwszy zmienił sposób, w jaki twórcy rejestrowali dźwięk do wideo.

  Wireless GO II oferuje wszystkie te funkcje i wiele więcej, w tym nagrywanie dwukanałowe, uniwersalną kompatybilność z kamerami, urządzeniami mobilnymi i komputerami, zwiększony zasięg, lepszą stabilność transmisji oraz wbudowane możliwości nagrywania. Bezprzewodowy dźwięk znów się zmienił.

  „Oryginalny Wireless GO zmienił zasady gry” – mówi dyrektor generalny RØDE, Damien Wilson. „To prawdziwie zrewolucjonizowało przechwytywanie dźwięku od vlogerów po profesjonalistów tworzących treści podczas pracy w domu. Forma i zestaw funkcji nigdy wcześniej nie były widziane, a wielu próbowało – i od tamtej pory nie udało się ich odtworzyć”.

  „Wireless GO II to ogromny krok naprzód pod względem użyteczności i wszechstronności, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich elementów, dzięki którym pierwsza edycja odniosła taki sukces. Reprezentuje misję RØDE polegającą na wprowadzaniu innowacji i ciągłym rozwijaniu naszych linii produktów, zawsze z myślą o twórcach. Wireless GO II po raz kolejny zmieni sposób, w jaki ludzie nagrywają dźwięk do swoich treści”.

  Niezrównana wszechstronność

  Wireless GO II przenosi wszechstronność oryginału na nowy poziom. Każdy zestaw zawiera dwa nadajniki i jeden odbiornik, umożliwiając użytkownikom jednoczesne przechwytywanie dwóch źródeł dźwięku – idealne do szerokiej gamy scenariuszy filmowych, od nagrywania wywiadów po dwuosobowe vlogi. Może być również używany jako jednokanałowy mikrofon bezprzewodowy do nagrywania tylko jednego źródła dźwięku.

  Wireless GO II ma analogowe wyjście TRS 3,5 mm do podłączania do kamer oraz cyfrowe wyjście audio przez USB-C do podłączania do smartfonów, tabletów, a nawet komputerów. Ta uniwersalna kompatybilność z dowolnym urządzeniem sprawia, że Wireless GO II jest niezwykle wszechstronny, idealny dla każdego, od filmowców, przez youtuberów, po profesjonalistów.

  Kolejną przełomową funkcją jest wbudowana funkcja nagrywania. Wireless GO II może nagrywać ponad 24 godziny dźwięku bezpośrednio do każdego nadajnika (bez konieczności używania karty SD), zapewniając, że nagrywanie zapasowe jest zawsze dostępne w postprodukcji w przypadku przerw w transmisji i innych problemów z dźwiękiem.

  Ta funkcja jest aktywowana przez RØDE Central, nową aplikację, która zapewnia użytkownikom dostęp do aktualizacji oprogramowania sprzętowego i zaawansowanych funkcji Wireless GO II. Oprócz nagrywania na pokładzie obejmuje to aktywację kanału bezpieczeństwa, który rejestruje drugą ścieżkę przy -20 dB w przypadku zniekształceń kanału głównego, i precyzyjną kontrolę wzmocnienia, która rozszerza trzystopniowy pad do 10-stopniowego. Wireless GO II wraz z VideoMic, NTG i AI-1 należy do pierwszych produktów RØDE, które wykorzystują RØDE Central, i innymi, które zostaną zintegrowane w przyszłości.

  Inne kluczowe cechy Wireless GO II obejmują możliwość przełączania się między trybami mono i stereo, umożliwiając użytkownikom nagrywanie każdego nadajnika oddzielnie lub łączenie ich w celu uzyskania maksymalnej elastyczności w postprodukcji, przycisk wyciszania, wbudowane akumulatory litowo-jonowe które pracują do 7 godzin, i więcej.
  Żaden inny system mikrofonów bezprzewodowych nie oferuje tak niesamowitego zakresu funkcji, dzięki czemu Wireless GO II jest jednym z najbardziej wszechstronnych mikrofonów na rynku.

  Ultrakompaktowe bezprzewodowe audio

  Wireless GO II oferuje ten sam miniaturowy rozmiar, co oryginał. Odbiornik waży zaledwie 32 g, a nadajniki tylko 31 g, a każdy z nich mierzy mniej niż pudełko zapałek, praktycznie nie zajmując miejsca w torbie na aparat, plecaku, torebce lub teczce.
  Nadajniki i odbiornik mają ten sam unikatowy klips, co oryginał, dzięki czemu są niezwykle łatwe do przypięcia do tabletu i zamontowania na lustrzance cyfrowej lub aparacie bezlusterkowym, mobilnym zestawie do aparatu, wysięgniku lub akcesorium do zimnej stopki. Oznacza to również, że szeroka gama akcesoriów Wireless GO współpracuje z Wireless GO II, w tym Interview GO i MagClip GO. Ultrakompaktowy bezprzewodowy dźwięk w każdej sytuacji nagrywania.

  Każdy zestaw Wireless GO II jest dostarczany z płaskim kablem pamięci TRS do podłączania do kamer i trzema kablami USB-C na USB-A do podłączania do komputerów w celu ładowania i nagrywania (dodatkowe kable lub adaptery RØDE są wymagane do podłączenia do urządzeń mobilnych i komputerów przez złącze USB-C). Jest też poręczna saszetka do przenoszenia, dzięki której zestaw jest czysty i bezpieczny.

  Profesjonalny dźwięki, bezproblemowa łączność

  Wireless GO II został zaprojektowany, aby zapewnić profesjonalny dźwięk, będąc jednocześnie niezwykle prostym w użyciu. Po wyjęciu z pudełka oba nadajniki zostają automatycznie sparowane z odbiornikiem i zapamiętują, do którego kanału zostały przypisane, zapewniając bezproblemową konfigurację za każdym razem.

  System wykorzystuje całkowicie nową cyfrową transmisję RØDE Series IV 2,4 GHz ze 128-bitowym szyfrowaniem, która zapewnia zwiększony zasięg do 200 m (w linii wzroku) i jest zoptymalizowana do pracy w obszarach o wysokim poziomie aktywności fal radiowych, w tym w gęstej zabudowie miejskiej, centrach handlowych, uniwersytetach, centrach kongresowych i biurach. Wewnętrzna antena została przeprojektowana, aby zapewnić wyjątkowo stabilne połączenie, a dzięki wbudowanemu nagrywaniu zapewniającemu kopię zapasową całego dźwięku, użytkownicy nigdy więcej nie będą musieli martwić się przerwami.

  Każdy nadajnik ma wbudowaną dookolną kapsułę pojemnościową wysokiej jakości do całkowicie bezprzewodowego nagrywania, a także wejście TRS 3,5 mm do podłączenia mikrofonu lavalier, takiego jak RØDE Lavalier GO.
  Wireless GO II jest również wyposażony w trzy futrzane osłony przeciwwietrzne, które zawierają innowacyjną nową konstrukcję typu twist-to-lock do nagrywania w wietrznych warunkach, zapewniając krystalicznie czysty, profesjonalny dźwięk w każdej sytuacji.

  CHARAKTERYSTYKA:

  • Dwukanałowy system mikrofonów bezprzewodowych – nagrywaj jednocześnie dwa źródła dźwięku lub używaj jako jednokanałowego mikrofonu bezprzewodowego
  • Całkowicie nowa transmisja cyfrowa 2.4 GHz serii IV z szyfrowaniem 128-bitowym – zapewnia zasięg zwiększony do 200 m (w linii wzroku), zoptymalizowany pod kątem wyjątkowo stabilnej pracy w gęstych środowiskach radiowych
  • Analogowe wyjście TRS 3.5 mm, cyfrowe wyjście audio USB-C i iOS – uniwersalna kompatybilność z aparatami, urządzeniami mobilnymi i komputerami
  • Wbudowane możliwości nagrywania – nagrywaj ponad 24 godziny dźwięku bezpośrednio do każdego nadajnika jako zabezpieczenie przed przerwami i innymi problemami z dźwiękiem
  • Możliwość przełączania między trybami nagrywania mono lub stereo – nagrywaj każdy kanał osobno lub łącz je, aby uzyskać maksymalną elastyczność w postprodukcji
  • Elastyczna regulacja wzmocnienia – trzystopniowy pad, z możliwością rozszerzenia do 10-stopniowego padu
  • Kanał bezpieczeństwa – nagrywa drugi kanał przy -20 dB jako rezerwę na wypadek zniekształceń kanału głównego
  • Pełna kontrola
  • Wbudowane akumulatory litowo-jonowe do wielokrotnego ładowania – do 7 godzin pracy na baterii oraz tryb oszczędzania energii nad wszystkimi cechami i funkcjami przez aplikację RØDE Central
  • Zaprojektowane i wykonane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych RØDE w Sydney w Australii.


  SPECYFIKACJA:

  • Charakterystyka kierunkowa: dookólna,
  • Zakres częstotliwości: 50 Hz - 20 kHz,
  • Zasilanie: wbudowany akumulator Li-Ion, ładowanie przez USB 5 V, 0.3 A,
  • Czas pracy: do 7 godz.,
  • Pamięć wewnętrzna: 24 godz. nagrywania,
  • Zasięg: 200 m w linii wzroku,
  • Max. SPL (mikrofon): 100 dB SPL (1kHz @ 1m) dBu,
  • Wymagania systemowe: MacOS 10.11 lub nowszy, Windows 10 lub nowszy
  • Wymiary nadajnika (wys. x szer. x głęb.): 18 x 45 x 44 mm,
  • Wymiary odbiornika (wys. x szer. x głęb.): 18 x 45 x 44 mm,
  • Waga nadajnika: 30 g,
  • Waga odbiornika: 32 g.


  SKŁAD ZESTAWU:

  • 2 x nadajnik z mikrofonem,
  • 1 x odbiornik,
  • 3 x osłona przeciwwietrzna,
  • 1 x etui,
  • 1 x kabel SC5 (TRS 3.5 mm - TRS 3.5 mm),
  • 3 x kabel SC20 (USB-C - USB-A).


  DEMO:

KONTAKT
pon.-pt. 9:00-17:00
sb. 9:00-13:00
Telefon stacjonarny  +48 83 342-57-47
Telefon komórkowy  +48 601-222-210
Telefon komórkowy  +48 695-677-810
Adres e-mail  NAPISZ WIADOMOŚĆ
SOCIAL MEDIA
Znajdziesz nas na:

Logo Facebook     Logo Instagram