MusicAudio.pl » Mikrofony » Mikrofony instrumentalne » MIkrofon instrumentalny Universal Audio SD-3
MIkrofon instrumentalny Universal Audio SD-3

MIkrofon instrumentalny Universal Audio SD-3

Mikrofon instrumentalny.


Poznaj UA SD-3 - niezastąpiony mikrofon dynamiczny zaprojektowany przez Universal Audio, idealny do nagrywania werbli, tomów wzmacniaczy gitarowych i wielu innych instrumentów. Dzięki zaawansowanej kardioidalnej charakterystyce kierunkowej i zdolności obsługi wysokiego SPL, SD-3 gwarantuje jakość dźwięku w każdym środowisku.

Kluczowym atutem SD-3 jest technologia modelowania mikrofonów Hemisphere, która umożliwia uzyskanie autentycznego brzmienia najpopularniejszych mikrofonów w historii. Wtyczka Hemisphere Mic Collection zapewnia precyzyjne ustawienia filtra, efektu zbliżeniowego i osi, umożliwiając dostosowanie dźwięku do indywidualnych potrzeb.

Solidna metalowa konstrukcja SD-3 oraz eleganckie wykończenie retro sprawiają, że ten mikrofon nie tylko świetnie brzmi, ale również prezentuje się stylowo. Dzięki kompaktowym rozmiarom i szerokiemu zastosowaniu, UA SD-3 jest idealnym wyborem dla profesjonalnych studiów, domowych nagrań i występów na żywo. Dodaj do swojego zestawu klasyczny mikrofon dynamiczny z niezrównaną wszechstronnością i jakością dźwięku.

MIkrofon instrumentalny Universal Audio SD-3 - miniatura
MIkrofon instrumentalny Universal Audio SD-3 - miniatura
MIkrofon instrumentalny Universal Audio SD-3 - miniatura
MIkrofon instrumentalny Universal Audio SD-3 - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
MIkrofon instrumentalny Universal Audio SD-3 Pokaż więcej zdjęć
MIkrofon instrumentalny Universal Audio SD-3 Pokaż więcej zdjęć
616,00 zł
Ilość Dostępny w dużej ilości
U Ciebie za 1 dni ( 18 lipca )
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
 • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

MIkrofon instrumentalny Universal Audio SD-3

 • OPIS


  Współczesny klasyk do werbla, perkusji i wzmacniaczy gitarowych - łatwe nagrywanie werbli i tomów, głośnych kolumn gitarowych, instrumentów gitarowych i nie tylko dzięki SD-3 - klasycznemu mikrofonowi dynamicznemu z obsługą wysokiego SPL, kardioidalną charakterystyką kierunkową i najlepszym w swojej klasie modelowaniem mikrofonów Hemisphere, zapewniającym profesjonalny dźwięk w każdym środowisku.

  Kluczowe korzyści


  • Uzyskaj studyjną jakość nagrań instrumentów dzięki zaprojektowanemu przez Universal Audio dynamicznemu mikrofonowi modelującemu
  • Wykorzystaj autentyczne brzmienie najpopularniejszych mikrofonów w historii dzięki technologii modelowania mikrofonów Hemisphere
  • Uzyskaj nieskazitelne nagrania wokali lub instrumentów w dowolnym środowisku, od profesjonalnych pomieszczeń przez domowe studia po scenę
  • Znajdź z łatwością swoje idealne brzmienie za pomocą regulacji filtra, efektu zbliżeniowego i osi

  Nagrywanie przez pięć powszechnie stosowanych mikrofonów


  SD-3 jest wspierany przez tą samą technologię modelowania mikrofonów, którą można znaleźć w wielokrotnie nagradzanych mikrofonach UA Sphere firmy Universal Audio. Dzięki dołączonej kolekcji mikrofonów Hemisphere Mic Collection jest to jedyny dynamiczny mikrofon modelujący, który zapewnia autentyczne brzmienie słynnych mikrofonów dynamicznych takich firm jak Shure, Sennheiser i AKG.

  Mikrofon modelujący, który działa dla ciebie


  SD-3 i dołączona wtyczka Hemisphere Mic Collection działają ze sprzętem UA lub bez niego i wykraczają daleko poza subtelne krzywe korekcji EQ, zapewniając precyzyjną regulację filtra, efektu zbliżeniowego i osi - to pierwszy taki produkt w branży. Wystarczy skonfigurować SD-3 i użyć wtyczki, aby znaleźć idealne ustawienie dla wokalu lub okiełznać ostre częstotliwości werbla lub tomów.

  Łatwe nagrywanie najlepszych brzmień


  Universal Audio precyzyjnie dostroił kardioidalną charakterystykę kierunkową SD-3 do szerokiego zakresu środowisk. Niezależnie od tego, czy jest to sypialnia, studio projektowe czy profesjonalne - czy nawet scena - tolerancja ultra-wysokich poziomów SPL i wyjątkowa izolacja SD-3 zapewniają kultowe "siedzące w miksie" brzmienia, które można usłyszeć w niezliczonych hitach. Ponadto jego kompaktowy rozmiar pozwala na idealne umieszczenie mikrofonu w ciasnych przestrzeniach.

  Dodaj profesjonalny mikrofon w stylu Vintage


  Dzięki całkowicie metalowej konstrukcji, wykończeniu w stylu retro oraz ręcznie dobranym kapsułom SD-3 wyróżnia się na tle innych "dynamicznych wołów roboczych" - dając ci zaufanego partnera, idealnego do ujmowania niemal każdego źródła.

  W zestawie mikrofonów modele Hemisphere


  • DN-57 - wprowadzony w 1965 roku, wszechobecny "57" jest najprawdopodobniej najlepiej sprzedającym się mikrofonem wszech czasów. Może to być szczególnie dobra opcja w połączeniu z innymi mikrofonami takimi jak mikrofony wstęgowe i wielkomembranowe mikrofony pojemnościowe, aby uzyskać bardziej zrównoważony dźwięk. DN-57 bazuje na najnowszym modelu amerykańskiego mikrofonu do stopy typu 52
  • DN-545 - Model ten, będący poprzednikiem potężnego 57, wykorzystywał kapsułę Unidyne III. Był szeroko wykorzystywany na albumie The Beach Boys Pet Sounds, w tym do wokalu Briana Wilsona i niezliczonych innych nagraniach z tamtej epoki
  • DN-604 - Model DN-604 bazuje na produkowanym obecnie w Europie modelu 604, który stał się standardem na scenach i studiach w całym świcie. Ten kompaktowy mikrofon z klipsem ma wiele zastosowań, w szczególności werbel i tomy
  • DN-490U - 409 świetnie się nadaje do wielu źródeł, ale szczególnie dobrze sprawdza się do wzmacniaczy gitarowych. Ma gładką górę, a jego niskie tony poniżej 100 Hz mogą pomóc instrumentom i wokalom dobrze osadzić się w miksie.
  • DN-4 - jest oparty na nowoczesnym kompaktowym mikrofonie instrumentalnym, który świetnie sprawdza się na tomach, ale również dobrze sprawdza się do kolumn gitarowych i werbla. Universal Audio dołączył trójpozycyjny filtr, aby umożliwić dalsze kształtowanie dźwięku.

  SPECYFIKACJA


  • Przetwornik: dynamiczny
  • Charakterystyka kierunkowa: kardioidalna
  • Pasmo przenoszenia: 40 Hz - 15 kHz
  • Skuteczność: -58 dB
  • Impedancja wyjściowa: 250 Ω
  • Gniazdo: XLRM 3-pinowe
  • Akcesoria w zestawie: adapter gwintu 5/8" na 3/8", mocowanie statywowe, etui do przechowania
  • Wymiary: 91 x 42 mm
  • Waga: 214 g

  Zobacz też inne Mikrofony dyanimczne / wokalne: [Mikrofon dynamiczny SHURE SM58-LCE], [Mikrofon dynamiczny AKG D5 S], [Mikrofon dynamiczny Austrian Audio OD303].