MusicAudio.pl » Nagłośnienie » Zestawy nagłośnieniowe » Zestaw nagłośnieniowy BEHRINGER C210
Zestaw nagłośnieniowy BEHRINGER C210

Zestaw nagłośnieniowy BEHRINGER C210

C210 to profesjonalna modularna kolumna aktywna o mocy 200 W firmy Behringer. Wyposażona została w procesor DSP, 2 wzmacniacze klasy D, wbudowany mikser, odtwarzacz MP3 i łączność Bluetooth. W zestawie znajduje się pilot, umożliwiający łatwą kontrolę nad kolumną.

Zestaw nagłośnieniowy BEHRINGER C210 - miniatura
Zestaw nagłośnieniowy BEHRINGER C210 - miniatura
Zestaw nagłośnieniowy BEHRINGER C210 - miniatura
Zestaw nagłośnieniowy BEHRINGER C210 - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
Zestaw nagłośnieniowy BEHRINGER C210
Zestaw nagłośnieniowy BEHRINGER C210
968,00 zł
Ilość Dostępny w dużej ilości
U Ciebie za 2 dni ( 28 maja )
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Zestaw nagłośnieniowy BEHRINGER C210

 • OPIS

  Dzięki rewolucyjnej technologii wzmacniaczy klasy D, Behringer jest w stanie zapewnić ogromną moc i niesamowite osiągi brzmieniowe w łatwej w użyciu, ultraprzenośnej i lekkiej obudowie. Wzmacnianie klasy D czyni całą różnicę, oferując najwyższą efektywność energetyczną i eliminując potrzebę stosowania ciężkich zasilaczy i masywnych radiatorów. Ta niesamowita technologia umożliwia projektowanie i budowanie niezwykle wydajnych produktów, które są znacznie lżejsze niż ich tradycyjne odpowiedniki, zużywając przy tym mniej energii i chroniąc środowisko.

   

  Bi-Amp – droga do absolutnej integralności sygnału

  Dzięki 200 ultraczystym watom mocy wyjściowej dostarczonej dzięki prawdziwemu bi-ampowi (2 wzmacniacze na system głośnikowy), Behringer C210 dostarcza dźwięk o wysokiej rozdzielczości, który naprawdę wydobywa to, co najlepsze w Twojej muzyce. Podczas gdy niektórzy z konkurentów stosują proste, pasywne zwrotnice, które niedokładnie rozdzielają widmo częstotliwości i pogarszają osiągi przetworników, Behringer poszedł krok dalej – napędzając głośnik niskotonowy i wysokotonowy oddzielnymi wzmacniaczami w celu zapewnienia absolutnej integralności sygnału.

   

  Komfort z technologią Bluetooth

  Twoja muzyka znajduje się na telefonie, komputerze lub tablecie, więc ułatwiono dostęp i odtwarzanie muzyki za pomocą C210. Proste przeciągnięcie palcem umożliwia natychmiastowe przesyłanie całej ulubionej muzyki z dowolnego urządzenia wyposażonego w technologię Bluetooth, takiego jak komputer, smartfon lub tablet. Przesyłanie muzyki za pośrednictwem technologii Bluetooth otwiera ogromne ilości dostępnej treści, takiej jak praktycznie nieograniczona liczba internetowych kanałów radiowych, dostawców usług multimedialnych i wiele innych. Wyobraź sobie, że masz całe nagłośnienie w zasięgu ręki; kontroluj imprezę z parkietu lub muzykę w tle wygodnie z krzesła. Proste, łatwe i niesamowite!

   

  LED Light Show

  Tak, dobrze przeczytałeś; C210 jest wyposażony we własny pokaz świateł. Podczas grania muzyki, szereg wielobarwnych diod LED tańczy w rytm muzyki i wyświetla żywą paletę wzorów i kolorów – masz gwarancję, że impreza się rozkręci!

   

  DSP i pilot zdalnego sterowania

  Behringer C210 zapewnia bogactwo funkcji, których zazwyczaj nie można znaleźć w przenośnych głośnikach PA tej klasy. Funkcje takie jak DSP (cyfrowe przetwarzanie dźwięku) z 3-pasmowym EQ, echo i dedykowane ustawienia dla Pop, Rock, Jazz, Classic, Country lub Music, które mogą być przełączane pomiędzy plikami SD, radiem FM i ścieżkami przesyłanymi przez Bluetooth. Ustawienia te mogą być regulowane lokalnie za pomocą intuicyjnego interfejsu użytkownika z wyświetlaczem LCD lub za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania, który również pełni funkcję centrum dowodzenia dla wszystkich zadań związanych z odtwarzaniem.

   

  Wbudowany mikser

  C210 posiada 3-kanałowy mikser pokładowy z dwoma wejściami 1/4″, które obsługują dynamiczne mikrofony ze zbalansowanym lub niezbalansowanym złączem TRS i TS oraz złącze combo 1/4″/XLR, które obsługuje zbalansowane lub niezbalansowane połączenia dla dynamicznych mikrofonów i urządzeń o poziomie liniowym, takich jak mikser zewnętrzny. Prosty i intuicyjny interfejs użytkownika składa się z dedykowanego regulatora poziomu na kanał, głośności Master oraz oddzielnych regulatorów dla tonów wysokich i niskich.

   

  Wbudowany odtwarzacz MP3

  Kiedy przyjdzie potrzeba użycia odtwarzacza MP3, C210 daje Ci taką możliwość oraz zaakceptuje Twoje pliki muzyczne, niezależnie od tego, czy znajdują się one na nośniku USB czy karcie SD/MMC. Im więcej melodii, tym lepiej!

   

  Specjalnie zaprojektowane przetworniki

  Potężna, wysokowydajna technologia wzmacniaczy klasy D z pewnością brzmi imponująco – ale co z tą częścią systemu, którą tak naprawdę słyszysz? Przetworniki LF (Low Frequency) i HF (High Frequency) zostały zaprojektowane specjalnie dla każdej aplikacji – to właśnie odróżnia Behringera od konkurencji. Kupując aktywny głośnik Behringer, możesz mieć pewność, że znajdujące się w nim przetworniki zostały zaprojektowane tak, aby działały bezbłędnie z każdym innym elementem, zapewniając prawdziwie profesjonalne rezultaty. C210 oddaje ogromne ilości niskich częstotliwości, z wyartykułowanymi, szczegółowymi średnimi i krystalicznie czystymi wysokimi tonami.

   

  Niezwykle wszechstronny

  Niezwykła wierność i pasmo przenoszenia C210 czyni z niego ulubieńca mówców publicznych, wokalistów i instrumentalistów. Konfiguracja i obsługa nie może być prostsza, wystarczy podłączyć mikrofon i zasilanie i rozpocząć przedstawienie. Dodatkowe głośniki aktywne można połączyć za pomocą gniazda XLR Output na tylnym panelu.

   

  Wartość dźwięku

  C210 stoi wysoko ponad resztą i zapewnia wyjątkową wydajność, nawet przy maksymalnym obciążeniu. Lekki i mocny, z technologią Bluetooth, 200-watowym wzmocnieniem klasy D, wbudowanym odtwarzaczem MP3, procesorem DSP i specjalnie zaprojektowanymi przetwornikami, kolumna Behringer C210 jest idealna zarówno do nagłaśniania mowy, jak i muzyki – w cenie niespotykanej w tej klasie.

  Przekonaj się, dlaczego coraz więcej profesjonalistów zwraca się ku aktywnym głośnikom Behringer ze względu na ich doskonałą wydajność i niezwykłą wartość.

   

  CHARAKTERYSTYKA

  • Bardzo szeroki zakres dyspersji zapewniający doskonałe brzmienie zarówno dla publiczności, jak i dla wykonawców
  • 200W mocy dzięki wielokanałowej technologii Class-D
  • Możliwość bezprzewodowego odtwarzania audio dzięki Bluetooth
  • Wbudowany odtwarzacz MP3 poprzez pamięć USB lub karty SD/MMC
  • Oświetlenie LED zapewniający klubowy nastrój
  • Pilot do pełnego zdalnego sterowania w komplecie
  • 3 kanały miksera z indywidualną regulacją wzmocnienia dla każdego kanału
  • Studyjnej jakości efekt echo
  • Intuicyjna obsługa dzięki przyjaznemu interfejsowi użytkownika z wyświetlaczem LCD
  • Głośnik basowy 8″ z wysokim wychyleniu membrany dla mocnego basu
  • Cztery głośniki wysokotonowe 2,5″ z miedzianymi krawędziami cewki zapewniają doskonałą reprodukcję wysokich częstotliwości
  • Wewnętrzny, zasilacz impulsowy o doskonałej odpowiedzi transjentowej i bardzo niskim zużyciu energii
  • Zintegrowany procesor dźwięku kontrolujący pracę systemu i chroniący przetworniki
  • Potężny głośnik niskotonowy 8″, zapewniający niesamowicie głęboki bas i moc akustyczną
  • Wysokotonowy driver 1,35″ z aluminiową membraną
  • Precyzyjny system montażu nie wymagający dodatkowych kabli i statywów
  • Duża wydajność przy niewielkiej wadze własnej (tylko 13,3 kg!)
  • Stalowe grille chroniące głośniki
  • Zintegrowana z obudową rączka dla łatwego przenoszenia
  • Dodatkowe wyjście liniowe umożliwia łączenie z innymi aktywnymi kolumnami głośnikowymi
  • Opracowany i zaprojektowany przez Behringer Germany