MusicAudio.pl » Nagłośnienie » Końcówki mocy PA » Końcówka mocy BEHRINGER KM750
Końcówka mocy BEHRINGER KM750

Końcówka mocy BEHRINGER KM750

KM750 to dwukanałowy wzmacniacz o maksymalnej mocy 750 W, wyprodukowany przez firmę Behringer. Wzmacniacz ten wyposażono w technologię ATR oraz przełączalne limitery chroniące głośniki przed przeciążeniem.

Końcówka mocy BEHRINGER KM750 Pokaż więcej zdjęć
Końcówka mocy BEHRINGER KM750 - miniatura
Końcówka mocy BEHRINGER KM750 - miniatura
Końcówka mocy BEHRINGER KM750 - miniatura
Końcówka mocy BEHRINGER KM750 Pokaż więcej zdjęć
927,00 zł
Ilość Dostępny w dużej ilości
U Ciebie za 2 dni ( 29 maja )
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Końcówka mocy BEHRINGER KM750

 • OPIS

  Niezwykły KM750 posiada zatrzymującą akcję serca moc wyjściową 750 W w lekkim (8,5 kg) opakowaniu, dzięki naszej technologii Accelerated Transient Response (ATR). Duża moc (750 W w trybie Bridge; 2 x 400 W przy 4 omach; 2 x 200 W przy 8 omach) oraz zaawansowana technologia łączą się w jedną całość, dając Ci „super-doładowanego konia roboczego”, który utrzyma Twój sprzęt w ryzach przez lata.

   

  Technologia Accelerated Transient Response dostarcza nokautujący punch

  Potrzeba ogromnych impulsów energii (prądu i napięcia), aby wypchnąć stożek głośnika niskotonowego na tyle szybko, by pasował do tempa basu. To się nazywa Transient Response i jest to święty graal konstrukcji wzmacniacza. Starannie dobierając tranzystory i optymalizując inne opatentowane części naszego układu, nasze wzmacniacze są w stanie natychmiast reagować nawet na najbardziej wymagające impulsy elektronicznego basu. Jeśli głośniki niskotonowe w systemie PA mogą nadążyć, publiczność usłyszy mocniejszy, wyraźniejszy, bardziej naturalny dźwięk.

  Zamiast pracować w sposób ciągły, jak większość wzmacniaczy mocy, KM750 posiada funkcję śledzenia torów w celu skutecznego modulowania szyn zasilających tylko ze szczytami sygnału wejściowego. Technologia ta zrewolucjonizowała konstrukcje wzmacniaczy pro audio dzięki swojej wyjątkowej pracy i wydajności.

   

  Wyjątkowo prosta obsługa

  Elementy sterujące na panelu przednim i wskaźniki na pierwszy rzut oka dostarczają ważnych informacji o stanie systemu. Po naciśnięciu przycisku Power, dioda LED Power zaświeci się, aby pokazać, że wzmacniacz jest gotowy do działania. Wszystkie kanały wyposażone są w diody LED Signal, które świecą, gdy pojawia się sygnał, jak również diody LED Clip, które ostrzegają, aby zredukować sygnał wejściowy.

  Równie elegancki jak przedni, tylny panel jest domem dla zbalansowanych XLR i ¼ ” TRS oraz niezbalansowanych złącz ¼ ” TS i RCA. Ten sam panel zawiera przełączniki, które przełączają KM750 w tryb Mono, Stereo (tryb dwukanałowy) lub mono Bridge. Aby aktywować wbudowane zabezpieczenie przeciążeniowe, należy nacisnąć przełącznik Limiter On/Off.

   

  Wartość dźwięku

  Niezwykły wzmacniacz mocy KM750 został zbudowany dla pracującego muzyka. Jest wyjątkowo lekki, ma moc wyjściową 750 W dzięki technologii Accelerated Transient Response (ATR) i jest wystarczająco wytrzymały, aby znieść warunki tras koncertowych. Ponadto przystępna cena KM750 pozostawi w Twojej kieszenie gotówkę, którą będziesz mógł przeznaczyć na inne urządzenia wzmacniające dźwięk!

   

  CHARAKTERYSTYKA

  • moc 2 x 400 W przy 4 omach, 2 x 200 W przy 8 omach, 750 W przy 8 omach (tryb bridge)
  • technologia ATR (Accelerated Transient Response) gwarantująca skuteczność i klarowność
  • przełączalne limitery oferujące maksymalny poziom wyjściowy z niezawodną ochroną przed przeciążeniem
  • precyzyjna sygnalizacja LED dla monitorowania wydajności
  • kompatybilność z dowolnym źródłem dzięki złączom XLR, ¼” TRS i RCA
  • profesjonalne złącza głośnikowe i zaciski „touch-proof”, obsługujące większość systemów okablowania głośników
  • niezależny zasilacz i zabezpieczenie przeciwzwarciowe na każdym kanale, automatycznie chroniące wzmacniacz i głośniki
  • niezawodny transformator toroidalny o ultra wysokiej odpowiedzi transjentowej
  • aktywne chłodzenie na radiatorze
  • obudowa rack 2U, odporna na uderzenia i zbudowana w całości ze stali zgodnie z maksymą „built-like-a-tank”
  • opracowany i zaprojektowany przez BEHRINGER Niemcy