MusicAudio.pl » Nagłośnienie » Kolumny aktywne » Kolumna aktywna Electro-Voice EVERSE 12 /akumulator /wodoodporna
Kolumna aktywna Electro-Voice EVERSE 12 /akumulator /wodoodporna

Kolumna aktywna Electro-Voice EVERSE 12 /akumulator /wodoodporna

Kolumna aktywna.


Odporna na warunki atmosferyczne (IP43) kolumna aktywna Electro-Voice EVERSE 12 z wbudowanym akumulatorem, Bluetooth do bezprzewodowego przesyłania muzyki, zdalnej kontroli ustawień i funkcji TWS (True Wireless Stereo), która umożliwia bezprzewodowe połączenie dwóch kolumn w parę stereo.

Obudowa z opatentowanym przez EV portem SST (Signal Synchronized Transducers) oraz wysokiej jakości głośniki dostarczają wysokiej jakości brzmienie i zapewniają szerokie pokrycie dźwiękiem. Specjalna konstrukcja pozwa na pracę w róznych konfiguracjach - stojąc na stopkach, lekko pochylona do tyłu (Kick-Back), poziomo jako monitor sceniczny i umieszczona na statywie. Kolumna wyposażona została w szereg przydatnych funkcji jak np. Ducker, która automatycznie przycisza muzykę w tle po wykryciu sygnału na wejściu mikrofonowym. Wszystkie zmiany ustawień można kontrolować i konfigurować zdalnie za pomocą darmowej aplikacji EV QuickSmart Mobile poprzez transmisję Bluetooth.

Kolumna aktywna Electro-Voice EVERSE 12 /akumulator /wodoodporna - miniatura
Kolumna aktywna Electro-Voice EVERSE 12 /akumulator /wodoodporna - miniatura
Kolumna aktywna Electro-Voice EVERSE 12 /akumulator /wodoodporna - miniatura
Kolumna aktywna Electro-Voice EVERSE 12 /akumulator /wodoodporna - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
Kolumna aktywna Electro-Voice EVERSE 12 /akumulator /wodoodporna
Kolumna aktywna Electro-Voice EVERSE 12 /akumulator /wodoodporna
4 389,00 zł
Ilość Dostępny w średniej ilości
U Ciebie już we wtorek!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Kolumna aktywna Electro-Voice EVERSE 12 /akumulator /wodoodporna

 • Kolumna aktywna.


  Electro-Voice EVERSE 12 jest jedynym akumulatorowym systemem głośnikowym w segmencie pro audio z 12" głośnikiem. Dostarcza bezprzewodowy dźwięk wysokiej jakości w funkcjonalnej i przenośnej formie.

  Znakomita jakość dźwięku, wysoki poziom mocy wyjściowej i szeroki kąt zasięgu EVERSE 12 nie mają sobie równych w porównaniu do wszystkich innych głośników akumulatorowych dostępnych obecnie na rynku. Różnicę można wyraźnie usłyszeć dzięki 12-calowemu wooferowi zamontowanemu w obudowie z opatentowanym przez EV portem SST (Signal Synchronized Transducers) oraz wysokiej mocy przetwornikowi ciśnieniowemu umieszczonemu na specjalnie zaprojektowanym falowodzie o stałej kierunkowości. Niezawodność systemu została zweryfikowana w morderczych testach muzycznych i wytrzymałościowych.

  GŁOŚNIEJ, NIŻEJ, DŁUŻEJ


  Większa moc, głębszy bas, dłuższa praca (w porównaniu do EVERSE 8). EVERSE 12 osiąga maksymalny SPL 126 dB i gra od 45 Hz, natomiast jego akumulator zapewnia ponad 12 godzin pracy przy uśrednionym SPL wynoszącym 100 dB z typowym materiałem dźwiękowym lub ponad 6 godzin przy maksymalnym poziomie wyjściowym przed aktywacją limitera.

  NIEWYCZERPANY


  Sięgnij po jakość dźwięku Electro-Voice i prawdziwą niezawodność w formacie zasilanym akumulatorowo, który znakomicie sprawdza się podczas różnego typu imprez w pomieszczeniach i na zewnątrz. Doświadcz prawdziwego profesjonalnego dźwięku, który możesz zabrać ze sobą wszędzie. Z czasem pracy 12 godzin EVERSE 12 może zapewnić dźwięk twojej publiczności w każdym miejscu – w pomieszczeniach i w plenerze.

  PRAWDZIWA WYDAJNOŚĆ PRO AUDIO


  Wśród rozwiązań klasy premium znajdziesz przetwornik ciśnieniowy z tytanową kopułką, nawet 12 godzin pracy, strumieniowanie w trybie true stereo, zasilanie dla urządzeń mobilnych i dla mikrofonu bezprzewodowego oraz wiele innych. Znakomity dźwięk, który może towarzyszyć ci w każdym miejscu.

  KOMPAKTOWY I LEKKI


  Każdy szczegół konstrukcyjny EVERSE 12 został zaprojektowany dla maksymalnej trwałości w realnych warunkach pracy, z których znane są wszystkie produkty EV. Ergonomicznie zaprojektowany uchwyt w połączeniu z wyjątkowo lekką i przemyślaną konstrukcją sprawiają, że transport i montaż EVERSE 12 jest niezwykle łatwy i wygodny. Głośnik można włożyć do opcjonalnej torby transportowej i ruszyć na koncert. To kompletny system pro-audio, który można wszędzie zabrać ze sobą.

  ROZSZERZONA FUNKCJONALNOŚĆ


  Zintegrowany port 12 V DC zapewnia wygodne zasilanie mikrofonu bezprzewodowego z akumulatora EVERSE. Można przymocować opcjonalną półkę na górze obudowy EVERSE 12, która pozwala na bezpieczne umieszczenie odbiornika bezprzewodowego. Dostępny jest też port ładowania dla urządzeń mobilnych, gdy zachodzi potrzeba ich zasilania podczas strumieniowania dźwięku. Głośnik można umieścić na trójnogu, by zwiększyć zasięg, położyć na dłuższym boku jako monitor sceniczny lub pochylić w tył (kick-back). W przypadku konfiguracji stereo, EVERSE 12 jest wyposażony w bezprzewodowe strumieniowanie w trybie true stereo za pośrednictwem Bluetooth.

  BEZPRZEWODOWE STEROWANIE I MONITOROWANIE


  aplikacjia EV QuickSmart Mobile

  Do ustawienia parametrów dźwięku, efektów oraz funkcji miksowania można użyć bezpłatnej aplikacji EV QuickSmart Mobile zainstalowanej na smartfonie lub tablecie. Intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że kształtowanie dźwięku w danej przestrzeni jest niezwykle łatwe i można w pełni skupić się na występie.

  MOC ZAPEWNIANA PRZEZ DYNACORD


  EVERSE 12 jest napędzany przez wysokiej sprawności wzmacniacz klasy D oraz procesor DSP, które zostały opracowane we współpracy ze światowej klasy zespołem inżynierów elektroniki dźwięku z firmy Dynacord. Wśród wielu profesjonalnych rozwiązań można wymienić wbudowany czterokanałowy cyfrowy mikser z efektami o studyjnej jakości i zaawansowanym przetwarzaniem sygnału, zasilanie Phantom 48 V, a także redukcja sprzężeń zwrotnych oraz inteligentne tłumienie dźwięku. Zaś konfiguracja jest prosta dzięki przyjaznemu interfejsowi QuickSmart DSP.

  CHARAKTERYSTYKA


  • Zasilanie akumulatorowe,
  • Odporność na warunki atmosferyczne (IP43),
  • Wysokiej jakości wzmacniacz klasy D firmy Dynacord,
  • Opatentowany falowód z portem SST (Signal Synchronized Transducers), poprawiającym rozszerzenie niskich częstotliwości i zapewniającym równomierne pokrycie w pionie i poziomie wszystkich częstotliwości,
  • Funkcja Ducker automatycznie ściszająca muzykę przy wykryciu sygnału na wejściu mikrofonowym,
  • Zasilanie Phantom 48 V wymagane dla mikrofonów pojemnościowych,
  • Różna konfiguracja pracy - stojąc na stopkach, pionowo lekko pochylona do tyłu, umieszczona na statywie kolumnowym, ustawiona poziomo jako monitor sceniczny (55°),
  • Transmisja Bluetooth do bezprzewodowego przesyłania muzyki i zdalnej zamiany ustawień za pomoca bezpłatnej aplikacji EV QuickSmart Mobile,
  • Funkcja TWS (True Wireless Stereo) do bezprzewodowego łączenia dwóch kolumn w parę stereo za pomocą Bluetooth,
  • Możliwość podłączenia footswitcha (sprzedawany oddzielnie) do włą./wył. efektów,
  • Kompaktowa, lekka konstrukcja.

  SPECYFIKACJA:


  • Głośniki: 1 x 12" + 1" driver z tytanową membraną,
  • Moc (szczytowa): 400 W,
  • Pasmo przenoszenia (-10 dB): 45 Hz - 20 kHz,
  • Pasmo przenoszenia (-3 dB): 55 Hz - 20 kHz,
  • Maks. SPL: 126 dB,
  • Kąt pokrycia: 60° pionowo x 100° poziomo,
  • Częstotliwość zwrotnicy: 2 kHz,
  • Procesor DPP: Electro-Voice QuickSmartDSP,
  • Bluetooth: strumieniowanie audio, zdalna kontrola ustawień,
  • Pojemność baterii: 86.4 Wh,
  • Czas pracy baterii: >12 h (przy średnim poziomie SPL), >6 h (przy maksymalnym obciążeniu),
  • Konstrukcja: montaż na statywie, Kick-back, praca jako monitor sceniczny,
  • Obudowa: polipropylen,
  • Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 597 x 345 x 347 mm,
  • Waga netto: 14.16 kg,
  • Waga brutto: 16.34 kg.
  Panel tylny EV Everse 12

  DEMO:  Zobacz też inne kolumny aktywne: [Kolumna aktywna MACKIE SRM 212], [Kolumna aktywna dB TECHNOLOGIES LVX 12], [Kolumna aktywna Electro-Voice EVERSE 8]