MusicAudio.pl » Nagłośnienie » Kolumny pasywne » Kolumna pasywna Electro-Voice ZLX-15-G2
Kolumna pasywna Electro-Voice ZLX-15-G2

Kolumna pasywna Electro-Voice ZLX-15-G2

Kolumna pasywna Electro-Voice ZLX-15-G2 należy do nowej generacji kolumn G2 z serii ZLX, która od 2013 roku cieszy się ogromnym powodzeniem. ZLX-G2 to ulepszona kontynuacja bestselerowej serii ZLX z wieloma ulepszeniami w zakresie wydajności, zwiększonej mocy wyjściowej, rozszerzonego zakresu częstotliwości i jeszcze lepszej trwałości. W kolumnie zastosowano opatentowany falowód SST, który obniża niskie pasmo i zapewnia równomierne pokrycie dźwiękiem horyzontalnie i pionowo. Specjalna konstrukcja obudowy pozwala na pracę w rożnych konfiguracjach ustawienia: w pionie na podłożu, na statywie kolumnowym, jako monitor sceniczny, pionowo odchylona do tyłu (kick-back).

Doskonała jakość dźwięku, niezawodność i wszechstronność zastosowań sprawiają, że ZLX-15-G2 jest doskonałym wyborem dla dj-ów, muzyków, firm nagłośnieniowych, eventowych i wiele innych.

Kolumna pasywna Electro-Voice ZLX-15-G2 - miniatura
Kolumna pasywna Electro-Voice ZLX-15-G2 - miniatura
Kolumna pasywna Electro-Voice ZLX-15-G2 - miniatura
Kolumna pasywna Electro-Voice ZLX-15-G2 - miniatura
Kolumna pasywna Electro-Voice ZLX-15-G2
Kolumna pasywna Electro-Voice ZLX-15-G2
2 677,00 zł
Ilość Dostępny w średniej ilości
U Ciebie już we wtorek!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Kolumna pasywna Electro-Voice ZLX-15-G2

 • OPIS


  Następna generacja najpopularniejszych zestawów głośnikowych. ZLX 15 G2 to najlepszy wybór pierwszego profesjonalnego nagłośnienia. Pasywna dwudrożna kolumna głośnikowa 15" z najmocniejszym zestawem funkcji w swojej klasie.

  Doskonała technologia, doskonały dźwięk


  Wyjątkowa jakość dźwięku ZLX G2. Maksymalny SPL na poziomie 129 dB i wysokiej jakości komponenty zapewniają niespotykaną dotąd wydajność akustyczną. Woofer niskotonowy i kompresyjny przetwornik wysokotonowy są sprzężone z opatentowanym falowodem SST, obniżając niskie pasmo i zapewniając równomierne pokrycie dźwiękiem w pionie i poziomie – a wszystko to przy bardziej kompaktowej obudowie.

  Nowa definicja formy i funkcji


  Obudowa wykonana jest z wytrzymałego polipropylenu, a jej nowa konstrukcja wewnętrzna zapewnia dodatkowe wzmocnienie. Symetryczne boki o kącie 55° pozwalają ustawić głośnik w pozycji monitora, umożliwiając użytkownikom odsłuch, ale jednocześnie ułatwiając dostęp do wzmacniacza i panelu sterowania. Wbudowany kąt Kick-back pozwala na granie w górę pod kątem 23°.

  Dla DJ-a


  DJ-e skorzystają z podniesionego poziomu SPL, bezprzewodowego sterowania i odtwarzania stereo, automatycznego tłumienia sprzężeń, duckingu i innych możliwości miksera. Całkowicie nowa konstrukcja obudowy głośników ZLX G2 jest idealna na imprezy, gdzie estetyka jest priorytetem.

  Dla muzyka


  Muzycy docenią rozbudowaną korekcję, kompresor i procesor efektów, a także różnorodne wejścia analogowe. Jedno z wejść mikrofonowych wyposażone jest w zasilanie Phantom, co pozwala na wykorzystanie mikrofonów pojemnościowych. Wejście Hi-Z umożliwia podłączenie instrumentu (np. gitary) bezpośrednio do głośnika, bez użycia Di-box-a.

  Dla firmy produkcyjnej


  Firmy rentalowe i eventowe z zadowoleniem przyjmą nowy 8-calowy model w ofercie, który zapewnia akustyczną i estetyczną spójność w mniejszej obudowie, a także takie funkcje DSP jak linia opóźniająca i blokowanie ustawień.

  Cokolwiek robisz, ZLX G2 jest na to gotowy.

  SPECYFIKACJA


  • Głośniki: 1 x 15" WECA2158 + 1.4" driver DH-1K z tytanową membraną
  • Moc nominalna: 250 W
  • Maksymalne ciśnienie akustyczne (SPL): 125 dB
  • Pasmo przenoszenia (-10 dB): 55 Hz - 20 kHz
  • Kąt pokrycia dźwiękiem w pionie: 60°
  • Kąt pokrycia dźwiękiem w poziomie: 90°
  • Częstotliwość podziału pasma: 2 kHz
  • Złącza: 2 x NL4
  • Obudowa: polipropylenowa
  • Kolor: czarny
  • Wymiary: 356 x 356 x 621 mm
  • Waga: 14.3 kg

  DEMO
  Zobacz też inne kolumny pasywne: [Kolumna szerokopasmowa JBL PRX415MD], [Kolymna pasywna Electro-Voice ELX200-15], [Kolumna pasywna Electro-Voice EKX-15].