MusicAudio.pl » Nagłośnienie » Kolumny aktywne » Kolumna aktywna MACKIE DRM215
Kolumna aktywna MACKIE DRM215

Kolumna aktywna MACKIE DRM215

MACKIE DRM215 z serii DRM z wbudowanym procesorem DSP opartym na technologii Advanced Impulse, zapewniającym doskonałą wyrazistość dźwięku. Celem zaawansowanego procesora DSP Impulse jest usunięcie wszystkich zniekształceń dźwięku, które powstają podczas przetwarzania sygnału w głośniku i tubie, skutecznie czyniąc głośniki "niewidzialnymi". Emitowany jest tylko perfekcyjny, czysty dźwięk. Kolumna posiada bardzo przyjazny system kontroli DRM Control Dashboard z czytelnym, kolorowym wyświetlaczem, który pokazuje informacje na pierwszy rzut oka o każdym krytycznym ustawieniu. Duże, zielone wskaźniki poziomu wyraźnie informują kiedy jest sygnał i czy sygnał jest przesterowany. Za pomocą DRM Control Dashboard możesz kontrolować: 3-pasmowy EQ, tryby dźwięku specyficzne dla miejsca, zwrotnicę, temperaturę wzmacniacza w czasie rzeczywistym i ogólną konfigurację.

Ale jak masz to wszystko kontrolować? odpowiedź jest prosta: jedno pokrętło, to wszystko. Obróć, aby wybrać co chcesz, wciśnij, ustaw jak chcesz i gotowe.

Ponadto MACKIE DRM215 przystosowana została do pracy w różnych konfiguracjach: stojąc na podłożu, umieszczona na statywie prosto lub pochylona pod kątem w zależności od wykorzystania 1 z 2 flansz, jako monitor sceniczny, podwieszona na linkach poziomo lub pionowo.

Kolumna aktywna MACKIE DRM215 - miniatura
Kolumna aktywna MACKIE DRM215 - miniatura
Kolumna aktywna MACKIE DRM215 - miniatura
Kolumna aktywna MACKIE DRM215 - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
Kolumna aktywna MACKIE DRM215
Kolumna aktywna MACKIE DRM215
4 700,00 zł
Ilość Dostępny w dużej ilości
U Ciebie za 2 dni ( 29 maja )
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Kolumna aktywna MACKIE DRM215

 • OPIS:

  Profesjonalna kolumna aktywna MACKIE DRM215 z serii DRM z wbudowanym procesorem DSP opartym na technologii Advanced Impulse, która zapewnia niezrównaną wyrazistość dźwięku oraz system DRM Control Dashboard do kontroli dźwięku z kolorowym wyświetlaczem, który ułatwia sterowanie.

  MODUŁ ADVANCED IMPULSE DSP.

  Technologia filtrowania MACKIE nie jest typowym przetwarzaniem dźwięku. Celem zaawansowanego procesora DSP Impulse jest usunięcie wszystkich anomalii dźwięku, które powstają podczas przetwarzania sygnału w głośniku i tubie, skutecznie czyniąc głośniki "niewidzialnymi". Emitowany jest tylko perfekcyjny, czysty dźwięk. Bardziej inteligentnie (i dokładniej) wykorzystując zalety filtrowania FIR, Advanced Impulse DSP eliminuje niepożądane zniekształcenia akustyczne w całej strefie dyspersji (w poziomie i pionie), a także w zakresie częstotliwości i w osi czasu.

  SYSTEM KONTROLI DRM CONTROL DASHBOARD.

  DRM Control Dashboard zaczyna się od czytelnego, dużego, jasnego, pełnokolorowego wyświetlacza, który wyświetla informację zwrotną na temat poziomów, regulacji i nie tylko. Domyślne okno informuje na pierwszy rzut oka o każdym krytycznym ustawieniu. Duże zielone mierniki poziomu wyraźnie informują, kiedy masz sygnał i czy jest przesterowany.

  Ale jak masz to wszystko kontrolować? odpowiedź jest prosta: jedno pokrętło, to wszystko. Obróć, aby wybrać co chcesz, wciśnij, ustaw jak chcesz i gotowe.

  PRACA W RÓZNYCH KONFIGURACJACH.

  MACKIE DRM215 przystosowana została do pracy w różnych konfiguracjach. Kolumna może stać na podłożu lub być umieszczona na statywie kolumnowym prosto lub pochylona do przodu pod kątem w zależności od wykorzystania 1 z 2 flansz. Specjalna konstrukcja obudowy pozwala na pracę jako monitor sceniczny pod kątem 50o. Kolumna posiada też punkty zawieszenia 8 x M10 pozwalające na podwieszenie kolumny na linkach pionowo lub poziomo.

  CHARAKTERYSTYKA:

  • Zaawansowany procesor DSP oparty na technologii Advanced Impulse eliminującym wszystkie zniekształcenia dźwięku,
  • Przyjazny dla użytkownika system kontroli ustawień DRM Control Dashboard,
  • Prosta zmiana ustawień za pomocą 1 pokrętła,
  • Czytelny, kolorowy wyświetlacz,
  • Możliwość pracy w różnej konfiguracji: stojąca na podłożu, umieszczona na statywie prosto lub pochylona pod kątem w zależności od wykorzystania 1 z 2 flansz, jako monitor sceniczny, podwieszona na linkach poziomo lub pionowo.


  SPECYFIKACJA:

  • Głośniki: 1 x 15" + 1.4" driver z tytanową kopułką,
  • Moc RMS: ok. 400 W,
  • Moc szczytowa: 1600 W,
  • Wzmacniacz: klasa D,
  • Pasmo przenoszenia: 43 Hz - 20 kHz,
  • Max. SPL: 135 dB,
  • Kąt pracy jako monitor sceniczny: 50o,
  • Chłodzenie: konwekcyjne,
  • Częstotliwość zwrotnicy: 1.5 kHz,
  • Zakres temperatury pracy: 0 - 40o C,
  • Konfiguracje pracy: stojąca na podłożu, umieszczona na statywie prosto lub pochylona pod kątem w zależności od wykorzystania 1 z 2 flansz, jako monitor sceniczny, podwieszona na linkach poziomo lub pionowo,
  • Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 719 x 460 x 432 mm,
  • Waga: 25.9 kg.


  DEMO:  Inne przykładowe kolumny aktywne marki MACKIE: [kolumna aktywna MACKIE HD 1221], [kolumna aktywna MACKIE SRM-450 v3], [kolumna aktywna MACKIE HD 1221]

  Kolumny aktywne innych firm: [kolumna aktywna Electro-Voice EKX-15p], [kolumna aktywna RCF 4PRO 3031-A], [kolumna aktywna RCF 4PRO 2031-A]