MusicAudio.pl » Nagłośnienie » Kolumny aktywne » Kolumna aktywna MACKIE SRM 210
Kolumna aktywna MACKIE SRM 210

Kolumna aktywna MACKIE SRM 210

Kolumna aktywna MACKIE SRM 210 z serii SRM V-Class oparta na głośnikach: 1 x 10" woofer + 1.4" driver, a także na potężnym wzmacniaczu klasy D o mocy szczytowej 2000 W (ok. 500 W RMS). Dodatkowo, wyposażona jest w transmisję Bluetooth (Protokół 4.2) oraz wbudowany 4-kanałowy cyfrowy mikser SRM Mix Control, który oferuje wiele możliwości dostosowania dźwięku według indywidualnych preferencji. Dzięki zaawansowanemu strojeniu DSP Impulse oraz inteligentnemu zarządzaniu basami (system Bass Management™), kolumna ta potrafi zapewnić krystalicznie czyste, dynamiczne i równomierne brzmienie, nawet przy bardzo wysokich poziomach głośności. Produkty z serii SRM V-Class można łatwo kontrolować za pomocą dedykowanej aplikacji SRM Connect™, dostępnej na platformach iOS i Android, po wcześniejszym sparowaniu urządzeń. Kolumna ma możliwość pracy w różnych konfiguracjach: w pionie na podłożu, poziomo jako monitor sceniczny, umieszczona na statywie kolumnowym (2 gniazda - proste i pochylone pod kątem), podwieszona na linkach.

Kolumna aktywna MACKIE SRM 210 - miniatura
Kolumna aktywna MACKIE SRM 210 - miniatura
Kolumna aktywna MACKIE SRM 210 - miniatura
Kolumna aktywna MACKIE SRM 210 - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
Kolumna aktywna MACKIE SRM 210 Pokaż więcej zdjęć
Kolumna aktywna MACKIE SRM 210 Pokaż więcej zdjęć
3 052,00 zł
Ilość Dostępny w dużej ilości
U Ciebie za 3 dni ( 16 lipca )
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
 • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Kolumna aktywna MACKIE SRM 210

 • OPIS:

  Seria SRM V-Class High-Performance Powered to zupełnie nowa kategoria przenośnych kolumn, które nie tylko wykonają swoje zadanie, ale zrobią to lepiej niż cokolwiek innego, oferując niezrównaną klarowność, głośność i kontrolę, zamknięte w eleganckich, wytrzymałych obudowach.

  MACKIE SRM 210 to kolumna aktywna oparta na 10" głośniku niskotonowym i 1" driverze, która zapewnia doskonały dźwięk, moc i niezawodność dla mobilnych DJ-ów i muzyków, którzy potrzebują bezkompromisowej wydajności w łatwo przenośnym formacie.

  NIE DAJ SIĘ ZWIEŚĆ MAŁYM ROZMIAROM
  Więcej mocy, studyjna wierność dźwięku, niezwykła niezawodność, inteligentne funkcje. SRM 210 V-Class łączy naszą najbardziej niezawodną platformę wzmacniacza, wysokiej klasy przetworniki i wbudowany mikser z najnowszą technologią DSP, tworząc ostateczny, kompletny głośnik premium dla zespołów, DJ-ów i miejsc rozrywki. Jest ultraportable, ale w środku kryje się dzikie zwierzę gotowe do uwolnienia.

  ZAAWANSOWANY MODUŁ DSP IMPULSE™
  Technologia filtracji Mackie nie jest typowym systemem przetwarzania w kolumnach. Celem naszego zaawansowanego modułu DSP Impulse™ jest usunięcie wszystkich anomalii od „szumów”, „squelch” do „papkowatych” niskich tonów, skutecznie czyniąc przetworniki „niewidzialnymi” i emitującymi tylko doskonałe, czyste brzmienie. Dzięki bardziej inteligentnemu (i dokładniejszemu) wykorzystaniu zalet filtrowania FIR, Advanced Impulse DSP eliminuje niepożądane anomalie akustyczne w całej strefie dyspersji (poziomej i pionowej), a także w zakresie częstotliwości i dziedzinie czasu.

  JAK TO JEST REALIZOWANE
  Głównym sposobem na osiągnięcie tego celu jest pomiar ujemnej odpowiedzi częstotliwościowej i wpływów w dziedzinie czasu, które każdy przetwornik i tuba w systemie wprowadza – zarówno na osi, jak i poza nią – oraz odwracanie/korygowanie tych anomalii, zanim sygnał trafi do głośnika. W rezultacie dźwięk z głośnika jest w pełni korygowany w celu uzyskania płaskiego, czystego, wyrównanego czasowo i płynnego dźwięku w całym zakresie czasu, przestrzeni i odpowiedzi.

  SYM-X™ HORN
  Specjalnie zaprojektowana tuba w każdej kolumnie ma na celu wydobycie najlepszego brzmienia z przetwornika wysokotonowego (HF) i jednocześnie utrzymanie jak najbardziej płaskiej odpowiedzi w punkcie krzyżowania się pasm. I o dziwo... udało nam się to. Specjalny design tego horna pozwala na pracę drivera ciśnieniowego z maksymalną efektywnością. Oznacza to, że staje się głośniejszy i brzmi lepiej przy mniejszym wysiłku. Przejście między dolnym a górnym zakresem jest symetryczne i płaskie, co przyczynia się do niezwykle płynnego dźwięku w średnim zakresie.

  TRANSPARENTNA OCHRONA SYSTEMU
  Inne kolumny mają pewnego rodzaju ochronę i ograniczenie, które pomagają im wycisnąć z głośnika dB lub dwie. Odbywa się to prawie zawsze kosztem jakości dźwięku i jest powszechnie odczuwane jako zmniejszona odpowiedź basów i „pompujący” dźwięk wewnętrznego limitera, który ma zły dzień.

  Podczas pracy na bardzo wysokim poziomie (uwaga na uszy), kontrolowany przez procesor system monitorujący analizuje sygnał audio i identyfikuje obszary problemowe, a następnie dynamicznie stosuje kompresję wielopasmową do tych określonych częstotliwości, zamiast obniżać ogólną moc wyjściową. Dzięki temu utrzymujesz poziomy tam, gdzie chcesz i zachowujesz jakość dźwięku, jakiej oczekujesz.

  BEZPRZEWODOWE STEROWANIE I STRUMIENIOWANIE
  Dzięki aplikacji SRM Connect™ dostępnej na urządzenia z systemem iOS i Android® masz pełną kontrolę nad wszystkim, a nawet nad dwiema kolumnami jednocześnie. Uzyskujesz też szybki dostęp do poziomów, EQ, mierników i konfiguracji. Ponadto możesz zapisać ustawienia pamięci, aby usprawnić konfigurację na następnym koncercie.

  Kiedy łączysz się z innym SRM | V-Class, masz kontrolę nad całym systemem w aplikacji, wszystko w jednym widoku. Nie jest wymagane żadne dodatkowe parowanie ani przełączanie w tę i z powrotem na urządzeniu.

  Aby uzyskać niezwykle prosty system odtwarzania muzyki, możesz przesyłać strumieniowo muzykę bezpośrednio z dowolnego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth.

  CHARAKTERYSTYKA:

  • Najlepsza wydajność, jakość dźwięku i niezawodność w swojej klasie,
  • Wiodący w branży wzmacniacz klasy D o mocy szczytowej 2000 W (ok. 500 W RMS) z transparentnym systemem ochrony systemu,
  • Doskonały dźwięk dzięki zaawansowanej technologii Advanced Impulse™ DSP i inteligentnemu systemowi Bass Management™,
  • Wysokowydajne przetworniki i niestandardowa tuba SymX™ Horn zapewniają niezrównaną klarowność i dokładność,
  • Wbudowany 4-kanałowy mikser cyfrowy SRM Mix Control™ z Bluetooth®,
  • Pełna kontrola bezprzewodowa za pośrednictwem aplikacji SRM Connect™,
  • Możliwość bezprzewodowego połączenia 2 kolumn razem do strumieniowego przesyłania muzyki i sterowania ustawieniami z poziomu aplikacji mobilnej,
  • Możliwości różnej konfiguracji: w pionie na podłożu, umieszczona na statywie kolumnowym, poziomo jako monitor sceniczny, podwieszona na linkach.


  SPECYFIKACJA:

  • Głośniki: 1 x 10" + 1.4" driver,
  • Moc szczytowa: 2000 W (LF: 1800 W + HF: 200 W),
  • Moc RMS: ok. 500 W (LF: 450 W + HF: 50 W),
  • Wzmacniacz: klasa D,
  • Pasmo przenoszenia (-10 dB): 45 Hz - 20 kHz,
  • Pasmo przenoszenia (-3 dB): 55 Hz - 20 kHz),
  • Kąt propagacji: 90° horyzontalnie x 60° pionowo,
  • Max. SPL (Peak): 131 dB,
  • Zakres temperatur pracy: 0 - 40°C,
  • Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 584 x 384 x 328 mm,
  • Waga netto: 14 kg,
  • Waga transportowa: 16.5 kg.


  DEMO: