MusicAudio.pl » Nagłośnienie » Kolumny basowe / Suby » Subwoofer aktywny MACKIE THUMP 18S
Subwoofer aktywny MACKIE THUMP 18S

Subwoofer aktywny MACKIE THUMP 18S

THUMP 18S to aktywny subwoofer firmy Mackie. Zaprojektowany został z myślą o byciu przystępnym cenowo, jednocześnie przebijając konkurencję pod względem zastosowanej konstrukcji i technologii. Sprzęt ten jest lekki i kompaktowy, rozwiązując problem małej mobilności.

 

 Subwoofer aktywny MACKIE THUMP 18S Pokaż więcej zdjęć
 Subwoofer aktywny MACKIE THUMP 18S - miniatura
 Subwoofer aktywny MACKIE THUMP 18S - miniatura
 Subwoofer aktywny MACKIE THUMP 18S - miniatura
 Subwoofer aktywny MACKIE THUMP 18S Pokaż więcej zdjęć
4 250,00 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Subwoofer aktywny MACKIE THUMP 18S

 • OPIS

  Kolumny z serii Thump kontynuują swoją tradycję ultra przystępnych cenowo, wiodących w swojej klasie osiągów i niezawodności oraz wprowadzają ją na wyższy poziom dzięki całkowicie nowym konstrukcjom i technologii, które redefiniują kolumny typu low-end i wszechstronność.

  Kolumny z Thump Boosted™ o mocy 1300 W i sprawdzonej konstrukcji, wyposażone są we wbudowane miksery i tryby głośników dostosowane do konkretnych zastosowań, dzięki czemu konfiguracja jest szybsza niż kiedykolwiek wcześniej. Thump Boosted jest wyposażony w zaawansowane funkcje, takie jak korektor kanałów, bezprzewodowy streaming audio i wiele innych, które można kontrolować za pomocą aplikacji Thump Connect™. A gdy potrzebujesz więcej niskiego pasma, dodaj wydajny 18-calowy subwoofer Thump18S.

  Aby sprostać wymaganiom współczesnej muzyki, wykonawców i DJ-ów, głośniki serii Thump są wyposażone w całkowicie nowy, ultra-wydajny wzmacniacz o mocy 1300W z technologią Dynamic Bass Response™. Wykorzystując zasilacz o wyższym napięciu, wzmacniacz w Thump charakteryzuje się niezwykle szybką reakcją na intensywną i ciężką muzykę basową. Oznacza to, że gdy potrzebujesz maksymalnej mocy i mocnego basu, Thump zawsze będzie Ci służyć.

  Kolumny Thump wyposażone są we wbudowany 2-kanałowy mikser z dwoma przedwzmacniaczami Vita™ z technologią Wide-Z™, które z łatwością obsługują sygnały mikrofonowe, liniowe i instrumentalne. Tak więc, gdy potrzebne jest tylko jedno lub dwa wejścia, można podłączyć się bezpośrednio do głośnika, bez zewnętrznego miksera.

  Wbudowany 3-kanałowy mikser z dwoma cyfrowo sterowanymi przedwzmacniaczami Vita+ oraz trzecim kanałem Bluetooth do strumieniowego przesyłania muzyki zapewnia jeszcze większą wszechstronność.

  Naciśnij przycisk, aby przygotować głośniki do pracy. Wybierz pomiędzy czterema lub sześcioma trybami głośników, aby natychmiast zoptymalizować system pod kątem danej sytuacji. Dzięki temu konfiguracja jest nie tylko jeszcze szybsza, ale również stanowi świetny punkt wyjścia dla miksu.

  Niestabilne zasilanie prądem zmiennym może spowodować frustrujące problemy podczas koncertu. Dzięki korekcji współczynnika mocy głośniki kontrolują moc i zapewniają stałą wydajność. Co więcej, Thump akceptuje zasilanie ścienne z dowolnego miejsca na świecie bez konieczności modyfikacji dzięki uniwersalnemu zasilaczowi wewnętrznemu, co jest cechą, której żaden inny zasilany głośnik nie jest w stanie spełnić.

  Bazując na potężnej, wiodącej w swojej klasie wydajności serii Thump, głośniki Thump Boosted Advanced Powered oferują maksymalną wszechstronność i elastyczność dzięki bezprzewodowemu przesyłaniu strumieniowemu, sterowaniu i łączeniu oraz potężnemu przetwarzaniu kanałów i wielu innym funkcjom.

  Wystarczy sparować urządzenie wyposażone w Bluetooth® z głośnikiem Thump, a w mgnieniu oka będziesz tańczyć.

  Wykorzystując najnowszą technologię, daliśmy kolumnom Thump możliwość bezprzewodowego łączenia się ze sobą na odległość do 100 metrów w celu strumieniowego przesyłania i sterowania muzyką.

  Każdy kanał jest w pełni sterowany cyfrowo, łącznie z poziomami wejściowymi. Dostrój swój dźwięk za pomocą oddzielnego 3-pasmowego korektora dźwięku na wszystkich trzech kanałach oraz zmiennego filtra górnoprzepustowego na dwóch kanałach Vita+™.

  Przeglądaj wszystko, czego potrzebujesz, w tym pomiary kanałów, poziomy, EQ i inne. Chcesz go wyłączyć podczas występu? Wyświetlacz może być przyciemniony, a nawet całkowicie wyłączony, dopóki nie będzie trzeba go ponownie zobaczyć.

  Aplikacja Thump Connect™ dostępna dla urządzeń z systemami iOS i Android® daje pełną kontrolę nad wszystkim, a następnie nad niektórymi z nich. Szybki dostęp do poziomów, EQ, liczników i konfiguracji. Ponadto można zapisać trzy ustawienia pamięci, aby usprawnić konfigurację podczas następnego koncertu.

  Po podłączeniu do innej kolumny Thump, uzyskujesz kontrolę nad całym systemem w aplikacji, wszystko w jednym widoku. Nie jest wymagane żadne dodatkowe parowanie.

  CHARAKTERYSTYKA

  • 1200W mocy
  • Profesjonalna konstrukcja band-pass zapewniająca maksymalną moc i głębokie, wypełniające pomieszczenie niskie tony
  • 18″ niestandardowy głośnik niskotonowy o wysokiej wydajności
  • Wzmacniacz klasy D z funkcją chłodzenia
  • Zoptymalizowany pod kątem wysokiej wydajności
  • Precyzyjny crossover (140 Hz)
  • Wytrzymała wewnętrzna ochrona systemu
  • Niezwykła wydajność
  • Podwójne wejścia XLR dla podłączeń monofonicznych i stereofonicznych
  • Stereo wyjścia optymalizujące dźwięk
  • Pełnozakresowe wyjścia stereofoniczne idealne do dodania większej liczby subwooferów.
  • Regulacja poziomu i biegunowości przez użytkownika
  • Łatwy montaż kolumn za pomocą gniazda sztycy
  • Masywna konstrukcja drewniana
  • Wytrzymała obudowa z drewna o wysokiej wytrzymałości
  • Konstrukcja Mackie “Built-Like-A-Tank”