MusicAudio.pl » Nagłośnienie » Miksery audio » Mikser Soundcraft Notepad-5
Mikser Soundcraft Notepad-5

Mikser Soundcraft Notepad-5

5-kanałowy mikser Soundcraft Notepad 5 z portem USB to legendarna jakość Soundcrfat, która łączy profesjonalne komponenty analogowe i wbudowany interfejs audio USB do pracy z ulubionym oprogramowaniem do edycji na systemy Mac lub PC. Dzięki kompaktowym rozmiarom urządzenie bez problemu możemy schować w torbie i zabrać na próbę, sesje nagrań itp..

Mikser Soundcraft Notepad-5 Pokaż więcej zdjęć
Mikser Soundcraft Notepad-5 - miniatura
Mikser Soundcraft Notepad-5 - miniatura
Mikser Soundcraft Notepad-5 - miniatura
Mikser Soundcraft Notepad-5 - miniatura
Mikser Soundcraft Notepad-5 Pokaż więcej zdjęć
549,00 zł
Ilość Dostępny w niewielkiej ilości
U Ciebie za 2 dni ( 28 maja )
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Mikser Soundcraft Notepad-5

 • OPIS:

  Najnowsze miksery z serii Notepad ułatwiają uzyskanie legendarnego dźwięku Soundcraft dla muzyki, podcastów i filmów wideo. Miksery Notepad łączą w sobie profesjonalne komponenty analogowe i wbudowany interfejs audio USB do współpracy z ulubionym komputerem Mac lub komputerem PC. Niezależnie od tego, czy jesteś wokalistą, twórcą piosenek, czy też twórcą podcastów, miksery Notepad oferują najlepsze w swojej klasie funkcje, dzięki którym możesz nadać kreatywnym produkcjom taki poziom szlifu, który z pewnością zrobi wrażenie.

  Klarowna jakość dźwięku. Tradycja Soundcraft.

  Od ponad 40 lat profesjonaliści audio zaufali rozwiązaniom firmy Soundcraft w zakresie miksowania, zapewniając doskonałą jakość dźwięku i niezawodne działanie. Miksery serii Notepad kontynuują tę tradycję dzięki profesjonalnym przedwzmacniaczom mikrofonowym Soundcraft, niezawodnym złączom XLR i 1/4" oraz wytrzymałym metalowym obudowom, które wytrzymują próbę czasu.

  Pracuj z Mac lub PC

  Nagraj, edytuj i odtwarzaj projekty przy użyciu ulubionego oprogramowania audio dzięki zintegrowanemu interfejsowi audio USB Notepada. Łącząc legendarną jakość dźwięku Soundcraft z przetwarzaniem sygnału HARMAN i interfejsem USB do komputera, Notepad oferuje to, co najlepsze zarówno z dźwięku analogowego, jak i cyfrowego w bezkompromisowym rozwiązaniu.

  Doskonały na próby i występy.

  Kompaktowe miksery Notepad z łatwością zmieszczą się w torbie i zapewnią wiele możliwości nagrywania sesji, prób i koncertów. Miksery Notepad zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić kultową wydajność Soundcraft i umożliwić Ci podłączenie ulubionego sprzętu, takiego jak mikrofony, gitary, klawiatury i wiele innych.

  Komfortowo znajomy. Niezwykle potężny.

  Tradycyjny layout znany z innych mikserów Soundcraft teraz dostępny w Twoim domu. Dwa potencjometry sterujące EQ na jeden kanał zapewniają wygodę, która często jest zarezerwowana dla większych konsol. Obrotowy tłumik głośności słuchawek umożliwia łatwą regulację poziomu głośności, podczas gdy poziom główny z opomiarowaniem LED zapewnia precyzyjną kontrolę nad głównym sygnałem wyjściowym. Zaprojektowana z myślą o studiach domowych, próbach, występach na żywo i produkcji podcastów, seria Notepad oferuje układ graficzny, który jest dobrze znany profesjonalistom audio, a jednocześnie łatwy do uchwycenia dla początkujących.

  Wszystkie podcasty w jednym urządzeniu

  Połączenie wysokiej klasy komponentów Soundcraft i wbudowanego interfejsu audio USB sprawia, że Notepad jest idealnym centrum dla podcastów. Mikser Notepad-5 jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli dopiero zaczynasz pracę i nie chcesz rezygnować z jakości dźwięku. Od uchwycenia monologów po wywiady z wieloma panelistami - miksery Notepad są zaprojektowane tak, aby pomóc Ci dzielić się swoimi pomysłami z całym światem.

  CHARAKTERYSTYKA:

  • Legendarna jakość Soundcraft
  • Złącze USB (typ B)
  • Nagrywanie, edycja i odtwarzanie na komputerze Mac lub PC
  • Procesor HARMAN
  • Popularny układ channel strip
  • Metalowa obudowa
  • Kompatybilny z Mac i PC


  SPECYFIKACJA:

  • Złącza:
   • Mic/Line (kanał 1): 1 x combo XLR-1/4" / 6,35 mm
   • Liniowe (kanał 2/3): 2 x 1/4" / 6,35 mm
   • Liniowe (kanał 4/5): 2 x RCAMaster (L/R): 2 x XLR
   • Monitor: 1 x 1/4" / 6,35 mm2-pasmowy korektor (kanał 1)
   • HF: ±12 at 12 kHz
   • LF: ±12 at 80 Hz
  • Waga transportowa: 1.09 kg  Inne przykładowe miksery marki Soundcraft: [mikser Soundcraft Notepad-8FX], [mikser Soundcraft Notepad-12FX], [mikser Soundcraft SPIRIT EPM 8]

  Przykładowe miksery innych firm: [mikser KARSECT KG-PS6], [mikser novox M6 DSP MKII], [mikser MACKIE MIX 8]