MusicAudio.pl » Perkusje » Perkusje elektroniczne » Perkusja elektroniczna Roland VAD507
Perkusja elektroniczna Roland VAD507

Perkusja elektroniczna Roland VAD507

Roland VAD507 to pięcioczęściowy zestaw perkusyjny serii V-Drums Acoustic Design (VAD), która oferuje realistyczne brzmienie perkusji akustycznej i kontrolę perkusji elektronicznej. Zestaw posiada drewniane korpusy, pokryte atrakcyjnymi okładami i zamontowane na podwójnie wzmocnionych chromowanych statywach. Zaawansowana technologia cyfrowych czujników Rolanda i dynamiczny moduł perkusyjny TD-27 zapewniają realistyczne brzmienie i reakcję na technikę gry, odtwarzając każde uderzenie, nuty ghost, roll i swell w niesamowitych szczegółach. VAD507 posiada w zestawie cyfrowy hi-hat dla jeszcze większej ekspresji, a także wytrzymałe statywy na talerze odziedziczone po flagowym VAD706. Moduł TD-27 został zaktualizowany, wprowadzając nowe zestawy i sample, rozszerzone opcje przetwarzania i wiele innych funkcji. Zestaw Roland VAD507 jest idealny dla profesjonalnych perkusistów, którzy cenią sobie kontrolę nad brzmieniem i wygodę w grze na scenie.

Perkusja elektroniczna Roland VAD507 Pokaż więcej zdjęć
Perkusja elektroniczna Roland VAD507 - miniatura
Perkusja elektroniczna Roland VAD507 - miniatura
Perkusja elektroniczna Roland VAD507 - miniatura
Perkusja elektroniczna Roland VAD507 - miniatura
Perkusja elektroniczna Roland VAD507 - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
Perkusja elektroniczna Roland VAD507 Pokaż więcej zdjęć
18 990,00 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
 • Santander e-raty Oblicz
Stwórz własny zestaw i Kup TANIEJ!
DIXON PSH-P2
[ Statyw Hi-Hat ]
-46zł
375,00zł  329,00zł
Statyw Hi-Hat DIXON PSH-P2
DIXON PSS-P2
[ Statyw pod werbel ]
-50zł
379,00zł  329,00zł
Statyw pod werbel DIXON PSS-P2
AKMUZ T-3
[ Stołek perkusyjny ]
-100zł
299,00zł  199,00zł
Stołek perkusyjny AKMUZ T-3
179,00zł
AKG K 52
Vic Firth American Classic 5B
[ Pałki perkusyjne ]
49,00zł
Pałki perkusyjne Vic Firth American Classic 5B
Pełny opis produktu:

Perkusja elektroniczna Roland VAD507

 • OPIS:

  Oryginalna Pełnowymiarowa Konstrukcja V-Drums Acoustic Design

  Roland VAD507 zapewnia dominującą prezencję pełnego akustycznego zestawu perkusyjnego na scenie – z wygodą i kontrolą perkusji elektronicznej. Ten pięcioczęściowy zestaw premium zawiera drewniane korpusy o pełnej głębokości i średnicy, pokryte atrakcyjnymi okładami i zamontowane na podwójnie wzmocnionych chromowanych statywach. Zaawansowana technologia cyfrowych czujników Rolanda i dynamiczny moduł perkusyjny TD-27 zapewniają brzmienie i reakcję na miarę, z każdym uderzeniem, nuty ghost, roll i swell są w pełni odtwarzane w niewiarygodnych szczegółach.

  Opierając się na poprzednim modelu VAD506, VAD507 dodaje cyfrowy hi-hat dla jeszcze większej ekspresji, a także wytrzymałe statywy na talerze odziedziczone po flagowym VAD706. Zaktualizowano również moduł TD-27, wprowadzając nowe zestawy i sample, rozszerzone opcje przetwarzania i wiele więcej.

  Wciągające Doświadczenia z Perkusją Akustyczną

  Z imponującym wyglądem, znajomym układem i inspirującą grywalnością wysokiej klasy zestawu akustycznego, VAD507 sprawia, że każdy perkusista poczuje się natychmiast jak w domu. 14-calowy werbel ze stali, 10-calowy tom, 14-calowy floor tom i 20-calowa centrala skonstruowane z pełnych powłok drewnianych, co dodaje autentyczności i zapewnia prawdziwe akustyczne odczucia pod pałkami i bijakami. Pełen zestaw talerzy obejmuje 12-calowy V-Hi-Hat, 14- i 16-calowe crashe (oba o cienkim profilu i teksturowanym wykończeniu) oraz 18-calowy ride, zapewniający doskonałą grywalność i naturalny wygląd na scenie.

  Cyfrowy Werbel, Ride i Hi-Hat

  Przełomowa technologia cyfrowych padów Rolanda to duży krok naprzód w elektronicznej perkusji, zapewniający niezrównaną głębię i wymiar pod pałkami. Precyzyjne czujniki w werblu, ride i padach hi-hat współpracują w harmonii z modułem TD-27, aby uchwycić każdy niuans z niesamowitą definicją i szczegółami. Błyskawiczne wykrywanie pozwala na granie wszystkimi naturalnymi technikami akustycznymi, takimi jak wyciszanie ride jednym dotknięciem palca lub płynne przełączanie między grą na naciągu, obręczy i z techniką cross stick na werblu. A VH-14D przenosi elektroniczny hi-hat na nowy poziom dzięki niezrównanej czułości na dotyk, wariacji tonalnej i rozdzielczości otwarcia/zamknięcia.

  Naturalne Odczucie Perkusji Akustycznej

  Legendarne, wielowarstwowe, regulowane naciągi siateczkowe Rolanda w znacznym stopniu przyczyniają się do autentycznego wrażenia z gry, zapewniając odbicie, które można dostosować do stylu gry. A kiedy bijak uderzy w specjalnie zaprojektowaną centralę, fizycznie poruszysz powietrze wewnątrz powłoki, tworząc ciśnienie powietrza i opór, który sprawia, że czujesz się jak podczas grania na akustycznej centrali.

  Idź głębiej z Prismatic Sound Modeling

  Moduł brzmieniowy TD-27 wywodzi się ze flagowego TD-50X i jest wypełniony zestawami, które żyją i zachwycają jak instrumenty akustyczne. Zaczynamy od próbkowania najlepszych bębnów, perkusji i talerzy - zarówno starych, jak i nowoczesnych - w światowej klasy studiach nagraniowych. Unikalny Prismatic Sound Modeling firmy Roland jest stosowany do próbek, ożywiając je za pomocą udoskonalanemu przez dwie dekady modelowaniu zachowań. Za każdym razem, gdy uderzasz w bęben lub talerz, nie uruchamiasz po prostu próbkowanego dźwięku - ale grasz na pełnym instrumencie, który reaguje jak jego akustyczny odpowiednik pod każdym względem, dając do Twojej dyspozycji niespotykany dotąd zakres brzmieniowy.

  TD-27: Więcej Brzmień, Więcej Mocy

  Zaktualizowany moduł TD-27 zawiera 75 fabrycznych zestawów, w tym 10 zupełnie nowych zestawów i ulepszone wersje trzech najpopularniejszych zestawów z oryginalnego wydania. Dostępne są nowe, wstępnie załadowane sample, które można łączyć z zestawami fabrycznymi lub własnymi zestawami. Funkcje nakładania warstw zostały rozszerzone, a opcje kompresji równoległej i ulepszenia kształtowania transjentów zapewniają jeszcze większą kontrolę nad brzmieniem. Poprawiono również interfejs modułu, aby przyspieszyć tworzenie brzmień.

  Stwórz Swój Unikalny Zestaw Perkusyjny

  W przypadku perkusji akustycznej możesz stworzyć swoje własne brzmienie, zamieniając rodzaju naciągów, dostosowując strojenie, stosując tłumienie, poprawiając napięcie werbla, zmieniając bijak i wiele więcej. Wszystko to jest możliwe dzięki modułowi TD-27, który pozwala na tworzenie zestawów dostosowanych do każdej sytuacji. Wystarczy uderzyć w pad, aby go wybrać i użyć praktycznych i intuicyjnych narzędzi do edycji, aby uzyskać brzmienie takie, jakie lubisz. Twoje zmiany są zapisywane automatycznie, więc możesz koncentrować się na grze. Możliwe jest nawet załadowanie własnych próbek i nakładanie ich na wewnętrzne brzmienia, aby jeszcze bardziej spersonalizować zestawy.

  Podwójnie Wzmocnione Chromowane Statywy do Perkusji

  VAD507 jest wyposażony w te same wytrzymałe statywy, co flagowy VAD706, zapewniając najwyższą wydajność i autentyczne wrażenia akustyczne. Pady tomów montuje się tak samo, jak w przypadku tomów akustycznych - więc mają się dobrze, gdy je uderzasz. Nowo opracowane cienkie talerze V-Cymbals są mocowane za pomocą specjalnego mocowania obrotowego, co zapewnia naturalne wyczucie akustycznego ruchu i pałki. Każdy statyw jest podwójnie wzmacniany, co zapewnia stabilność i łatwą regulację w celu dopasowania do preferowanego ustawienia.

  Zaawansowane Opcje Przetwarzania Dźwięku

  Użyj technologii PureAcoustic Ambience, aby stworzyć niezwykle naturalne i wciągające pole dźwiękowe podczas gry. Wejdź w szczegóły, dostosowując poszczególne mikrofony perkusyjne i ogólne dźwięki stereo, tak jak w przypadku zestawu akustycznego. Zaawansowane wbudowane funkcje wielu efektów i miksowania dają moc pełnowymiarowej konsoli studyjnej z przetwarzaniem transjentów, parametrycznymi korektorami, kompresorami, pogłosami, liniami opóźniającymi i wieloma innymi na Twoje polecenie.

  Wszechstronne Połączenia na Scenę i do Studia

  VAD507 zapewnia fantastyczne brzmienie podczas występów na żywo lub nagrywania, dzięki wielu opcjom łączności. Moduł TD-27 posiada wyjścia stereo dla ogólnego brzmienia perkusji, a także dwa bezpośrednie wyjścia do wysyłania stopy, werbla lub innych brzmień do konsoli audio w celu niezależnego miksowania. W studio wbudowany interfejs audio USB ułatwia produkcję muzyki za pomocą komputera, dzięki 28 kanałom audio dostępnych za pomocą jednego kabla. MIDI jest również obsługiwane przez USB i dedykowane wejścia/wyjścia, umożliwiając synchronizację z innymi urządzeniami MIDI i wyzwalanie dźwięków w oprogramowaniu komputerowym.

  Łatwa Rozbudowa Zestawu

  Dzięki VAD507 nie utkniesz w stałej konfiguracji Korzystając z trzech pomocniczych wejść wyzwalających modułu TD-27, można łatwo dodać pady tomów i talerzy, aby wzmocnić swój arsenał. Możesz też dążyć do maksymalnego efektu, stosując imponującą konfigurację z podwójnym pedałem. Cokolwiek myślisz, pomocnicze wejścia wyzwalające są kluczem do idealnej konfiguracji perkusji.

  Transmisja Bluetooth Audio

  Wbudowany Bluetooth pozwala bezprzewodowo przesyłać dźwięk z telefonu lub laptopa do modułu, jest to idealnym rozwiązaniem do grania w słuchawkach. Graj z podkładami i ulubionymi zespołami lub miksuj dźwięk z filmu z lekcji YouTube za pomocą zestawu. Możesz nawet nagrywać swoje występy - z podkładem lub bez - aby usłyszeć, gdzie trzeba coś poprawić.

  Twój Osobisty Trener Perkusyjny

  Tryb Coach wspiera codzienne sesje treningowe, wraz ze śledzeniem postępów, dzięki czemu nauka jest skuteczna i satysfakcjonująca. Graj za pomocą rozgrzewek, rozwijaj swoje poczucie rytmu, tempa i wyczucia czasu, a nawet pracuj nad swoją wytrzymałością - wszystko to z wynikami, które podkreślą Twoje postępy i motywują Cię do poprawy.

  Śledź Swoje Postępy dzięki Melodics dla V-Drums

  Melodics™ dla V-Drums - bezpłatna aplikacja dla systemów macOS i Windows - zawiera wyselekcjonowany zestaw lekcji gry na perkusji, aby rozwinąć poczucie rytmu, wyczucie czasu i pamięć mięśniową. Subskrybenci mają dostęp do dodatkowych treści premium, które obejmują ponad 70 lekcji, do których co tydzień dodawane są kolejne.

  SKŁAD ZESTAWU:

  • Moduł brzmieniowy: TD-27 x 1,
  • Werbel (2-strefowy): PDA-140DS x 1,
  • Tom1 (2-strefowy): PDA-100-MS x 1,
  • Tom2 (2-strefowy): PDA-120-MS x 1,
  • Tom3 (2-strefowy): PDA140F-MS x 1,
  • Hi-Hat: VH-14D x 1,
  • Crash1 (2-strefowy): CY-14C-T x 1,
  • Crash2 (2-strefowy): CY-16R-T x 1,
  • Ride: CY-18DR x 1,
  • Centrala: KD-200-MS x 1,
  • Statyw na pady: DCS-30 x 2,
  • Statyw łamany na pad talerza: DBS-30 x 1,
  • Uchwyt do modułu brzmieniowego APC-10 x 1,
  • Zasilacz,
  • Kabel połączeniowy,
  • Kabel połączeniowy do Crash2,
  • Klucz perkusyjny,
  • Instrukcja w j. polskim.


  AKCESORIA SPRZEDAWANE ODDZIELNIE:

  • Stopa perkusyjna,
  • Statyw pod werbel,
  • Statyw Hi-Hat,
  • Pałki,
  • Stołek perkusyjny,
  • Słuchawki,
  • Karta SD,
  • Monitor odsłuchowy: seria PM,
  • Mata wygłuszająca: NE-10, NE-1,
  • Pakiet akcesoriów V-Drums: seria DAP.


  SPECYFIKACJA:

  • Moduł brzmieniowy: TD-27,
  • Brzmienia: 770,
  • Zestawy perkusyjne (fabryczne presety): 75,
  • Zestawy perkusyjne użytkownika: 45,
  • Bluetooth: 4.2
  • Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 1200 x 1850 x 1200 mm,
  • Waga netto: 54 kg,
  • Waga brutto: 90.4 kg (30.2 kg + 21.3 kg + 16.7 kg + 22.2 kg).


  DEMO: