Syntezator gitarowy BOSS SY-1000

Syntezator gitarowy BOSS SY-1000

SY 1000 to najpoteżniejszy syntezator marki BOSS, który możemy wykorzystać zarówno do pracy z gitarą elektryczną jak i gitarą basową. Dzięki zastosowaniu unikalnego procesora DSP w połaczeniu z silnikiem brzmieniowym nowej generacji moc modelu SY 1000 jest 6-krotnnie większa niż modelu SY 300. Dynamiczny syntezator zawiera dziesięć przebiegów oscylatora, sześć różnych filtrów, sterowanie wzmacniaczem oraz dwa 16-częściowe, konfigurowalne sekwencery krokowe do ewoluującej kontroli wysokości tonów, filtra i amplitudy. Każdy krok zawiera 13 różnych krzywych obwiedni do rozbudowanej kontroli dźwięku. Efekt wyposażono również w duży wyświetlacz LCD razem z intuicyjnym interfejsem aby korzystanie z niego przebiegało swobodnie.

Syntezator gitarowy BOSS SY-1000 Pokaż więcej zdjęć
Syntezator gitarowy BOSS SY-1000 - miniatura
Syntezator gitarowy BOSS SY-1000 - miniatura
Syntezator gitarowy BOSS SY-1000 - miniatura
Syntezator gitarowy BOSS SY-1000 Pokaż więcej zdjęć
4 760,00 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Syntezator gitarowy BOSS SY-1000

 • Charakterystyka:

  • Najpotężniejszy syntezator gitarowy/basowy i procesor modelowania BOSS w historii
  • Silnik brzmieniowy nowej generacji z unikalnym DSP i przetwarzaniem 48 kHz / 32-bit - zapewnia sześciokrotnie większą moc przetwarzania niż SY-300
  • Niespotykany dźwięk i ekspresja dzięki trzem rodzajom instrumentów jednocześnie i zaawansowanemu przetwarzaniu sygnału w czasie rzeczywistym
  • Każdy instrument zapewnia wysokość tonu, poziom i panoramę dla każdej struny do natychmiastowych naprzemiennych strojów i szerokich, warstwowych głosów
  • Nowy dynamiczny syntezator doskonale dostosowuje się do naturalnej obwiedni gitary, zapewniając bezkompromisowe kształtowanie brzmienia
  • Nowy silnik dźwięku i 13-pinowy interfejs GK zapewniają czysty, dynamiczny dźwięk i precyzyjne śledzenie przy zerowym opóźnieniu
  • Dynamiczny syntezator zawiera dziesięć przebiegów oscylatora, sześć różnych filtrów, sterowanie wzmacniaczem oraz dwa 16-częściowe, konfigurowalne sekwencery krokowe do ewoluującej kontroli wysokości tonów, filtra i amplitudy. Każdy krok zawiera 13 różnych krzywych obwiedni do rozbudowanej kontroli dźwięku.
  • Nowe wersje historycznych technologii syntezy i modelowania gitar BOSS / Roland: OSC Synth, GR-300, E.Guitar, E.Bass, Acoustic, VIO Guitar i Poly FX
  • Normalne wejście dla gitary/basu 1/4 cala do miksowania i przetwarzania Dynamic Synth
  • Efekty premium i wzmacniacze pochodzące z flagowego GT-1000
  • Duży wyświetlacz LCD i intuicyjny interfejs edycji do swobodnego tworzenia dźwięku
  • Osiem dowolnie konfigurowalnych przełączników nożnych, obsługa sterowania zewnętrznego, pętla efektów i konfigurowalne wyjścia główne/podrzędne
  • USB Audio/MIDI i MIDI I/O, dodatkowo funkcja Guitar-to-MIDI/Bass-to-MIDI
  • Dedykowane tryby gitarowe i basowe
  • Dostosowanie dźwięku za pomocą edytora BOSS Tone Studio i możliwość pobrania patchy z BOSS Tone Central
  • Przetwornik zgodny z Roland GK i 13-pinowy kabel są wymagane do pełnego dostępu do wszystkich funkcji syntezatora i modelowania.

  Nowa Era Innowacji Syntezatorów Gitarowych

  SY-1000 to najbardziej zaawansowany syntezator gitarowy/basowy, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Unikalny procesor DSP zapewnia sześciokrotnie większą moc przetwarzania niż SY-300, a nowo opracowany silnik dźwięku wykorzystuje moc GK do niezależnego przetwarzania strun, zapewniając niesamowicie wyartykułowane granie, błyskawiczną reakcję, natychmiastową regulację, panoramowanie / nakładanie warstw i wiele więcej.

  Narzędzie do Głębokiego Kształtowania Dźwięku

  Standardowy patch SY-1000 zawiera trzy równoczesne instrumenty - każdy z wieloma wyróżniającymi się trybami do wyboru - i możesz łączyć i nakładać je w nieskończoną paletę barw. Korzystający z 13-pinowego wejścia GK, każdy instrument oferuje szeroki zestaw parametrów do kształtowania, miksowania i strojenia tonów. Dostępne jest również normalne wejście ¼ cala, które pozwala łączyć standardowe dźwięki gitary / basu z pickupu z trzema instrumentami.

  Ultra-Ekspresyjny Syntezator Dynamiczny

  Zupełnie nowy Dynamiczny Syntezator przenosi syntezę gitarową dalej niż kiedykolwiek wcześniej. Przetwarzanie GK i szybkie DSP śledzą charakterystykę Twojego instrumentu z precyzyjnymi szczegółami, umożliwiając wytwarzanie dźwięków które nie były możliwe aż do dziś. Wybierz jeden z dziesięciu przebiegów oscylatora - sinus, trójkąt, PWM, trzy typy pił (w tym słynna supersaw firmy Roland) i wiele innych. Następnie kształtuj dźwięk za pomocą sześciu różnych filtrów, sterowanie wzmacniaczem, dwóch LFO i dwóch potężnych sekwencerów krokowych. Optymalna wydajność jest osiągana dzięki wejściu GK, ale możliwe jest również odtwarzanie dynamicznego syntezatora za pomocą normalnego wejścia gitarowego/ basowego.

  Dwa Krokowe Sekwencery Ożywają Dźwięk

  Po tworzeniu podstawowego brzmienia za pomocą dynamicznego syntezatora, zabawa dopiero się zaczyna - dzięki dwóm krokowym sekwencerom możesz nadać mu ruch, tworząc ewoluujące, oddychające i rytmiczne złożone tekstury. Każdy sekwencer ma 16 konfigurowalnych kroków, które niezależnie kontrolują wysokość tonacji, filtr i amplitudę. Co więcej, każdy krok zawiera 13 różnych krzywych obwiedni do rozbudowanej kontroli dźwięku. Łącząc ze sobą trzy dynamiczne syntezatory, możesz tworzyć masywne, żywe barwy za pomocą trzech oscylatorów i sześciu oddzielnych sekwencerów krokowych!

  OSC Synth i GR-300

  Uzupełnieniem potężnego syntezatora dynamicznego są dwa dodatkowe syntezatory. OSC Synth to silnik w stylu analogowym z wieloma opcjami filtrów, pełną kontrolą ADSR i dźwiękiem wysokiej rozdzielczości z dyskretnym wejściem GK. Zawiera także doskonałą dźwiękowo Roland GR-300, legendarny syntezator gitarowy z lat 1980, używany przez wielu czołowych gitarzystów na świecie.

  Zaawansowane Modelowanie Gitary/Bassu i Poly FX

  SY-1000 nie kończy się na syntezie - ma także odświeżone modelowanie instrumentów pochodzących z historycznych sprzętów BOSS i Roland GK. Dostępny jest duży wybór różnych rodzajów gitar elektrycznych, akustycznych i basowych, każdy z niezależnym strojeniem, korektorem, ustawieniami wirtualnego wzmacniacza i nie tylko. Zawiera także bardzo ekspersyjny instrument gitarowy VIO, który zmienia obwiednię sygnału wejściowego i charakterystykę harmoniczną, tworząc dźwięki przypominające instrumenty smyczkowe. W końcu fajny instrument Poly FX zapewnia bogate barwy o wysokiej rozdzielczości, możliwe tylko przy przetwarzaniu GK.

  Najlepsze Efekty i Interfejs

  Przetwarzanie sygnału i interfejs użytkownika SY-1000 pochodzą z flagowego multiefektu GT-1000 firmy BOSS, chwalonego za wyjątkową jakość dźwięku i łatwość obsługi. Kształtuj dźwięki w dowolny sposób dzięki ogromnej ilości efektów oraz ultra-czułym wzmacniaczom gitarowym i basowym. Edytuj instrumenty i efekty, zmieniaj kierunek sygnałów, twórz równoległe łańcuchy i więcej za pomocą dużego wyświetlacza LCD i praktycznych pokręteł. Żeby jeszcze bardziej przyspieszyć proces pracy z patchami, możesz zapisać ustawienia ulubionych instrumentów i efektów w gotowych bibliotekach.

  Konfigurowalne Sterowanie

  Domyślnie osiem przełączników nożnych SY-1000 wybiera patche, banki i dwa przypisane parametry do kontroli. Ale możesz łatwo przypisać je do dowolnie wybranych innych funkcji. Dostępny jest również tryb ręczny umożliwiający szybki dostęp do trzech instrumentów i do normalnego wejścia. Obsługiwane są maksymalnie cztery zewnętrzne przełączniki nożne lub dwa pedały ekspresji, a także MIDI I/O. Wyjścia Main i Sub są zwykle używane do miksowanych sygnałów stereo, ale mogą być również skonfigurowane jako cztery wyjścia dyskretne, z dedykowanym EQ na każdym. A dzięki możliwej do przeniesienia pętli efektów możesz płynnie zintegrować cały swój sprzęt zewnętrzny.

  Nagrywaj Ścieżki i Graj na Instrumentach MIDI przez USB

  Interfejs USB i audio/MIDI w SY-1000 otwiera świat kreatywnych opcji dzięki twojemu ulubionemu programowi DAW. Dzięki wejściu GK możesz nagrywać każdą strunę instrumentów w celu oddzielenia ścieżek audio, przetworzonych na żywo lub przechwyconych na sucho wcześniej za pomocą SY-1000. A dzięki funkcji Guitar-to-MIDI/ Bass-to-MIDI możesz używać gitary do grania na syntezatorach programowych, nagrywania sekwencji MIDI, wprowadzania nut i innych.