Multiefekt gitarowy Nux MG-400

Multiefekt gitarowy Nux MG-400

NUX MG-400 to multiefekt gitarowy, który wyróżnia się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Jest następcą popularnego modelu MG-300 i oferuje jeszcze lepsze brzmienie oraz funkcje. To urządzenie zawiera 2 wydajne układy DSP dla algorytmu modelowania wzmacniacza White-Box (TS/AC-HD) oraz efektów końcowych post-Image.

MG-400 to nie tylko doskonałe brzmienie, ale także wszechstronność. Posiada wsparcie dla pętli efektów, synchronizując je z rytmem gry. Dzięki temu możesz tworzyć niesamowite partie muzyczne. Ponadto, urządzenie oferuje możliwość wyboru między trybem stereo a mono przy nagrywaniu pętli efektów, co daje ci większą kontrolę nad dźwiękiem.

To nie wszystko – MG-400 został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych gitarzystach. Jest kompaktowy, łatwy w obsłudze, a jego brzmienie może konkurować z droższymi urządzeniami. Dla tych, którzy szukają wszechstronnego multiefektu, NUX MG-400 to doskonały wybór, łączący wysoką jakość dźwięku z przystępną ceną.

Multiefekt gitarowy Nux MG-400 Pokaż więcej zdjęć
Multiefekt gitarowy Nux MG-400 - miniatura
Multiefekt gitarowy Nux MG-400 - miniatura
Multiefekt gitarowy Nux MG-400 - miniatura
Multiefekt gitarowy Nux MG-400 - miniatura
Multiefekt gitarowy Nux MG-400 - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
Multiefekt gitarowy Nux MG-400 Pokaż więcej zdjęć
979,00 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
 • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Multiefekt gitarowy Nux MG-400

 • OPIS:

  NAJLEPSZY BUDŻETOWY MULTIEFEKT

  NUX MG-400 to najlepszy multiefekt w stosunku jakości do ceny, będący następcą swojego młodszego brata MG-300. MG-400 wyposażony został w 2 potężne układy DSP dla algorytmu modelowania wzmacniacza White-Box (TS/AC-HD) oraz efektów końcowych post-Image. Od czasu premiery MG-300 ludzie byli zachwyceni brzmieniem i grywalnością, nie wspominając o łatwości regulacji tonu i intuicyjnym interfejsie. Teraz MG-400 rozszerza możliwości MG-300 o możliwość przesuwania bloków sygnałowych, 12 gniazd IR COLLECTION, elastyczny blok P.L z konfiguracja parametrów MIN i MAX, bogate MENU SYSTEM, oraz fizyczne pokrętło głośności MASTER. MG-400 stanowi teraz najlepszy gitarowy modeler w swoim przedziale cenowym.

  MODELING WZMACNIACZY [TSA-HD] WHITE-BOX

  W MG-400 mamy do czynienia z tym samym algorytmem modelowania wzmacniacza co w MG-300. Dla łatwego tworzenia brzmienia algorytm modelowania wzmacniacza White-Box i Pre-Efx zapewnia realistyczną grywalność i niepowtarzalną charakterystykę sygnału analogowego. Koncepcja „chaos czyni piękno” doskonale pasuje do obwodu analogowego. Kręcenie pokrętłem wpływa nie tylko na pojedynczy aspekt brzmienia, lecz także na inne parametry. Dla liniowego systemu cyfrowego każdy parametr jest niezależny. Algorytm White-Box przekazuje informacje zwrotne w czasie rzeczywistym, dostarczając natychmiastową reakcję. NUX TS/AC-HD odtwarza tę samą grywalność, którą większość gitarzystów pragnie posiadać w swoim wzmacniaczu lampowym.

  REAKCJA IMPULSOWA (IR)

  512 próbek w rozdzielczości IR oraz gniazdem USER z każdym patchem (dodatkowymi 12 gniazdami IR COLLECTION). MG-400 zawiera technologię wielokrotnych reakcji impulsowych, po 512 próbek każda. Możesz ładować pliki IR innych producentów za pomocą naszego oprogramowania do edycji Nux QuickTone (obsługuje częstotliwość próbkowania do 48 kHz). Dołączone 25 symulacji kolumn gitarowych łączą 4 klasyczne mikrofony w 3 dostępnych pozycjach, umożliwiając początkującym szybki i łatwy sposób na skok do świata multiefektów. W zestawie znajduje się również 8 symulacji kolumn basowych i 3 symulacje nagłośnienia gitary akustycznej. To wszystko powoduje, że MG-400 świetnie współpracuje zarówno z gitarą elektryczną. jak i z gitarą basową czy akustyczną.

  10 NIEZALEŻNYCH ELASTYCZNYCH BLOKÓW

  Możesz swobodnie przesuwać bloki sygnałowe w MG-400 lub w oprogramowaniu do edycji QuickTone. Ustaw blok PATCH LEVEL przed AMP, aby zwiększyć głośność. Umieść blok DELAY przed sceną wzmocnienia, aby stworzyć riffy pełne groove’u. Istnieje wiele możliwości kreacji tonów z elastycznym routingiem bloków. Od wersji oprogramowania V2.1.1 możesz przytrzymać blok sygnałowy, aby przełączyć się: CMP<-->EFX , EFX<-->MOD , MOD<-->EFX, RVB<-->DLY. Dzięki temu możesz równocześnie stosować 2 efekty Delay lub 2 efekty EFX (OD/DIST), albo stosować blok CMP lub 2 EFX (OD/DIST) jednocześnie!

  KOLOROWY 2.8" WYŚWIETLACZ LCD

  Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 2.8" i rozdzielczości 320 x 240 z intuicyjnym interfejsem użytkownika, pozwala zrezygnować z czytania instrukcji. Jak najprościej!

  FUNKCJONALNOŚĆ NA SCENIE

  Użyj trybu SCENES, aby włączyć/wyłączyć bloki za pomocą przełącznika nożnego CTRL.

  Możesz przypisać efekty do CTRL1 lub CTRL2, aby wyzwolić dowolną funkcjonalność, niezbędną przy graniu koncertów. Każdy preset ma 3 sceny, które są migawkami w ramach presetu. Jest to potężna funkcja podczas koncertów na żywo. Każda SCENA może swobodnie włączać/wyłączać bloki sygnału i zachowuje ślady DELAY / REVERB, gdy wyłączysz je za pomocą SCN CTRL.

  JAM (DRUM & LOOPER)

  MG-400 obsługuje synchronizację NUX Phrase Loop z rytmem. Możesz zagrać rytm, a następnie nagrać swoją pętlę frazy. MG-400 automatycznie dopasuje bity do frazy, aby dopasować bieżący rytm BPM.

  *Wybierz pętlę STEREO / MONO. (Stereo to 30 sekund, mono to 60 sekund.)

  Dwa tryby nagrywania

  *NR = Normal Recording - działa jak zwykła funkcja pętli, gdy naciśniesz przełącznik nożny CTRL1(LOOP) rozpocznie nagrywanie pętli frazy.

  *AR = Auto Recording - będzie czekał na Ciebie, gdy naciśniesz przełącznik nożny CTRL1(LOOP) i uderzysz w struny, rozpocznie nagrywanie pętli frazy.

  OPROGRAMOWANIE QUICK TONE

  Edytor QuickTone™ możesz pobrać ze strony produktu MG-400. Zawiera ono intuicyjny interfejs do ustawiania parametrów, przeciągania kolejności bloków, konfigurowania SCN, zapisywania poprawek, ładowania poprawek, eksportowania poprawek, ładowania IR, konfiguracji routingu USB i USTAWIEŃ CTRL; wszystko za pomocą QuickTone™.

  INTERFEJS AUDIO USB

  Do domowego studia i ćwiczeń w ciszy, możliwości interfejsu audio USB MG-400 sprawiają, że jest to szwajcarski zegarek wśród gitarowych interfejsów audio. Podłącz go przez USB do komputera i możesz nagrywać utwory, reampować, a nawet przesyłać strumieniowo na żywo. W trybie normalnym możesz wybrać Loopback, aby odtwarzać odtwarzanie z komputera podczas transmisji na żywo. MG-400 oferuje aplikacje do nagrywania Dry Out i Re-amp.

  CHARAKTERYSTYKA:

  • Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 2.8" i rozdzielczości 320 x 240 z intuicyjnym interfejsem użytkownika,
  • NG, CMP, EFX, AMP, IR, EQ, MOD, DLY, RVB, PL | 10 niezależnych ruchomych bloków sygnałowych,
  • Algorytm modelowania wzmacniacza z White-Box i pre-efx zapewnia realistyczną grywalność i reakcję analogowego chaosu,
  • 512 próbek w rozdzielczości IR i gniazdo USER z każdym patchem (dodatkowe 12 gniazd IR COLLECTION),
  • Modele wzmacniaczy gitary elektrycznej, modele wzmacniaczy basowych i symulacje akustyczne IR z powiązanymi modelami wzmacniaczy akustycznych,
  • Wejście trymera w MENU SYSTEMU,
  • 5 trybów wyjściowych z globalnym 3-pasmowym korektorem do szybkiego podkręcania tonów. (Oprócz STUDIO DIRECT, inne domyślnie wyłączają sygnał podczerwieni),
  • PAR. Funkcja FOLLOW może śledzić twoje nawyki poprawiania efektów,
  • Interfejs nagrywania USB, aktualizacja oprogramowania, oprogramowanie do edycji QuickTone™,
  • Zasilacz w zestawie.


  SPECYFIKACJA:

  • Częstotliwość próbkowania: 48 kHz / 32-bit,
  • Zakres dynamiki: 108 dB,
  • Latencja systemu: 1.1 ms,
  • Zasilanie: zasilacz 9 V,
  • Pobór mocy: <280 mA,
  • Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 71 x 289 x 160 mm,
  • Waga: 920 g.


  RAZEM Z MULTIEFEKTEM OTRZYMASZ W KOMPLECIE:

  • Zasilacz ACD-006A,
  • Kabel USB-A - USB-C,
  • Instrukcję w j. polskim.


  DEMO: