MusicAudio.pl » Procesory/Efekty » Efekty gitarowe » Efekty do gitar elektrycznych » Kostki efektowe » Efekt do gitary elektrycznej t.c. electronic HALL OF FAME 2
Efekt do gitary elektrycznej t.c. electronic HALL OF FAME 2

Efekt do gitary elektrycznej t.c. electronic HALL OF FAME 2

Efekt gitarowy


Hall of Fame 2 Reverb to niezwykle zaawansowany efekt pogłosowy, który przenosi doświadczenie gry na zupełnie nowy poziom, oferując szeroki zakres przestrzennych brzmień, które nadadzą Twojej muzyce niepowtarzalny charakter i głębię.

Jako ewolucja kultowego pierwowzoru, Hall of Fame 2 Reverb został wzbogacony o nowe, inspirujące algorytmy pogłosowe, które otwierają przed tobą bezkresne możliwości eksperymentowania z dźwiękiem. Dzięki innowacyjnemu podejściu do tworzenia brzmień możesz kontrolować każdy aspekt swojego pogłosu, od subtelnego echa po monumentalne katedralne rezonanse.

Efekt do gitary elektrycznej t.c. electronic HALL OF FAME 2 Pokaż więcej zdjęć
Efekt do gitary elektrycznej t.c. electronic HALL OF FAME 2 - miniatura
Efekt do gitary elektrycznej t.c. electronic HALL OF FAME 2 - miniatura
Efekt do gitary elektrycznej t.c. electronic HALL OF FAME 2 - miniatura
Efekt do gitary elektrycznej t.c. electronic HALL OF FAME 2 - miniatura
Efekt do gitary elektrycznej t.c. electronic HALL OF FAME 2 - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
Efekt do gitary elektrycznej t.c. electronic HALL OF FAME 2 Pokaż więcej zdjęć
613,00 zł
Ilość Dostępny w dużej ilości
U Ciebie już we wtorek!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Efekt do gitary elektrycznej t.c. electronic HALL OF FAME 2

 • Efekt gitarowy


  HALL OF FAME 2 REVERB to nowa odświeżona wersja swojego poprzednika, kultowego efektu pogłosowego, która została wzbogacona o takie rzeczy jak:

  • zwiększenie ilości slotów na unikalne presety TonePrint do 3
  • Nowy typ Reverbu czyli Shimmer
  • Debiut nowej technologi MASH

  Hall of Fame 2 Reverb to nie tylko urządzenie, ale również brama do nieskończonych możliwości eksploracji dźwięku. Dzięki jego zaawansowanym algorytmom i precyzyjnej kontroli, możesz kreować brzmienia, które przeniosą Twoją muzykę na nowy poziom emocji i głębi. Każdy akord, każdy dźwięk staje się kroplą w oceanie dźwiękowej ekspresji, pozwalając Ci odnaleźć własny, unikalny styl.

  DEBIUT TECHNOLOGII MASH


  ...

  Nowa technologia MASH, debiutująca w HOF2, to niezwykłe rozwiązanie, które ukrywa się za solidnym, przyciskiem typu heavy-duty z magnetycznym czujnikiem indukcyjnym. Ten przycisk nie tylko pełni funkcję tradycyjnego włącznika on/off, ale także jest zdolny do rozpoznawania nacisku o wadze do 10 kg. To właśnie dzięki temu dostarcza informacji, umożliwiając dodatkową modulację parametru uruchomionego stylu reverb.

  W praktyce, gdy naciskasz i przytrzymujesz przycisk, aktywuje się funkcja MASH, która moduluje przypisany jej parametr. Może to być nasycenie efektu w sygnale, szybkość modulacji lub głośność. Działanie MASH jest sygnalizowane przez diodę umieszczoną w górnej części urządzenia, obok pokrętła Decay. To sprawia, że przycisk staje się pełnoprawnym pedałem ekspresji, który w trybach TonePrint można dostosować do kontroli nad dowolnym parametrem w czasie rzeczywistym, zgodnie z preferencjami użytkownika.

  POBAW SIĘ W INŻYNIERA


  ...

  Jedną z najciekawszych cech Hall of Fame 2 Reverb jest możliwość dostosowania efektu do własnych preferencji za pomocą aplikacji TonePrint. Ta innowacyjna funkcja pozwala na swobodne modyfikowanie ustawień pogłosu przy użyciu smartfona, co daje niezrównane poczucie kontroli nad brzmieniem. Wykorzystanie aplikacji TonePrint otwiera przed Tobą drzwi do świata profesjonalnych brzmień. Możesz nie tylko dostosować parametry efektu do swoich indywidualnych potrzeb, ale także eksperymentować z gotowymi ustawieniami stworzonymi przez wybitnych muzyków i producentów. To jak podróż przez labirynt dźwięku, gdzie każdy zakręt odkrywa nowe inspiracje i pomysły.

  CO DO CZEGO?


  (1) USB - Łączy się z komputerem w celu aktualizacji oprogramowania sprzętowego i edycji TonePrint.
  (2) Decay - Regulacja długości pogłosu.
  (3) MASH LED - Wskazuje intensywność funkcji MASH.
  (4) Level - Regulacja poziomu pogłosu.
  (5) Wyjścia
  (6) Footswitch - Dotknij przełącznika nożnego, aby włączyć lub wyłączyć efekt. Wciśnij i przytrzymaj, aby włączyć MASH i kontrolować wybrany parametr.
  (7) Power - Podłącz zasilacz 9 V / >100 mA.
  (8) Tone - Regulacja jasności pogłosu.
  (9) Pre-Delay - Wybiera czas między suchym dźwiękiem a pogłosem.
  (10) Reverb Type - Wybierz rodzaj pogłosu lub TonePrint 1-3 *.
  (11) Wejścia

  ...

  SPECYFIKACJA


  • Wejścia: 2 x 1/4", mini-jack
  • Wyjścia: 1 x 1/4", mini-jack
  • Wymiary (wy. x szer. x głęb.): 93 x 48 x 48 mm
  • Pobór mocy: >300 mA
  • USB: Mini-USB
  • Zasilanie: Zasilacz 9V DC
  • Obsługa zasilania za pomocą baterii: Tak
  • Bypass: True, buforowany opcjonalny

  AKCESORIA SPRZEDAWANE ODDZIELNIE


  • Zasilacz 9V DC

  DEMO:


  Hall of Fame 2 - Official Product Video


  Zobacz też inne efekty gitarowe: [Efekt do gitary elektrycznej BOSS DD-8], [Efekt do gitary elektrycznej LINE6 SONIC PORT VX], [Efekt do gitary elektrycznej Fender MUSTANG MICRO]