wróć
Wróć do kategorii GITARY KLASYCZNE

Alhambra 3C

Gitara klasyczna.

Alhambra 3 C to kolejny model po 1 C i 2 C, gitar stworzonych z myślą o nauce gry. Model 3 C jest bardziej wydajny, skonstruowany tak, aby był bardziej głośny a dźwięk bardziej się rozprzestrzeniał. Gitara wykonana została ręcznie z dbałością o najmniejsze detale.

Płyta wierzchnia wykonana została z litego cedru a tył i boki z mahoniu. Lita płyta wierzchnia zapewnia lepsze, czystsze brzmienie a zastosowany materiał w postaci drewna cedrowego nadaje brzmieniu miękkości i ciepła. Zastosowany mahoń na tył i boki gitary również wpływa znacząco na cieplejsze brzmienie. Zastosowane drewno jest zawsze odpowiednio dobierane i selekcjonowane aby otrzymać materiał najwyższej jakości. Do wykonania siodełka gryfu i mostka zastosowano materiał syntetyczny melaminę charakteryzujący się doskonałym przenoszeniem dźwięków poprawiając rezonans gitary.

Otrzymujemy więc instrument o miękkim, ciepłym a jednocześnie czystym i mocnym brzmieniu o wysokiej jakości wykonania z wyselekcjonowanych gatunków drewna. Jest to więc instrument doskonały do nauki gry nawet dla bardziej wymagających uczniów.

[ ... ZOBACZ CAŁY OPIS >> ]
1749 zł
pozioma
szt.
pozioma
Produkt na zamówienie
Produkt: Na zamówienie
Wysyłka: zwykle w ciągu 2-3 dni.
pozioma
Darmowy transport
DARMOWY TRANSPORT
pozioma
Oblicz CA Raty
pozioma
PRODUKTY POLECANE
OPIS PRODUKTU
RECENZJE
ZAPYTAJ O PRODUKT
[ Statyw gitarowy ]
Statyw gitarowy AKMUZ G-3
Cena: 59zł
[ Struny do gitary klasycznej ]
Struny do gitary klasycznej D'Addario EJ45 Pro-Arte
Cena: 45zł
Stagg SCPX FL CR
Cena: 38zł
[ Podnóżek gitarowy ]
Podnóżek gitarowy AKMUZ PDN
Cena: 30zł
OPIS:

Alhambra 3 C to kolejny model serii gitar przeznaczonych do nauki gry. Model 3 C w porównaniu z 1 C i 2 C jest bardziej dźwięczny a dźwięk bardziej się rozprzestrzenia. Gitara wykonana została ręcznie z wyselekcjonowanego drewna z dbałością o każdy szczegół. Płyta wierzchnia zrobiona jest z litego cedru co zapewnia czyste, mocne i ciepłe brzmienie. Tył i boki wykonano z mahoniu, który również nadaje brzmieniu cieplejszych tonów. Siodełko gryfu i mostka wykonane zostało z materiału syntetycznego melaminy, który doskonale przenosi brzmienie polepszając rezonans gitary.

Alhambra 3C to gitara o pięknym, czystym, wyrazistym brzmieniu, wykonana z dbałością o każdy detal. Odpowiednio dobrane i wyselekcjonowane drewno to gwarancja najwyższej jakości wykonania i brzmienia. Jest to instrument doskonały do nauki gry nawet dla uczniów bardziej wymagających.

CHARAKTERYSTYKA:
 • Ręczne wykonanie z dbałością o najmniejsze detale,
 • Top z litej płyty cedrowej,
 • Odpowiednio dobrane i wyselekcjonowane drewno dla zapewnienia najwyższej jakości,
 • Siodełko gryfu i mostka z materiału syntetycznego melaminy.
SPECYFIKACJA:
 • Płyta wierzchnia: lity cedr,
 • Tył i boki: mahoń,
 • Gryf: mahoń,
 • Podstrunnica: palisander indyjski,
 • Klucze: niklowane,
 • Menzura: 650 mm.
DEMO:

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji
Pytanie dotyczące produktu: Alhambra 3C
Imię (i Nazwisko): 
 
Twój e-mail: 
 
Treść wiadomości: 
 
 

Zamieszczone na niniejszej stronie informacje dotyczące towarów i usług nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny.