YAMAHA THR10 II

YAMAHA THR10 II

Zapłać do 54 dni:  P24NOW
Wzmacniacz gitarowy (combo).

Mobilne combo gitarowe stworzone z myślą o zastosowaniu głównie poza sceną. YAMAHA THR10 to wzmacniacz, który od podstaw został stworzony po to, by sprawdził się wszędzie. Możesz używać go w domu, zabrać w podróż lub gdzie tylko zechcesz.

Swoje doskonałe brzmienie zawdzięcza technologii Virtual Circuitry Modeling, która sprawia że wzmacniacz reaguje jak typowy wzmacniacz lampowy. Krystalicznie czyste brzmienia akustyczne, mięsiste rify, mocne solówki czy ostre metalowe brzmienie to tylko niektóre z zalet wzmacniacza.

Ciekawą funkcją jest Playback do odtwarzania dowolnego źródła dźwięku np. podkładu muzycznego z najwyższą dostępną jakością. Dodatkowo technologia YAMAHA Hi-Fi Audio oferuje prawdziwy dźwięk Stereo Hi-Fi. Specjalnie skonstruowana została zoptymalizowana tak, aby doskonale radzić sobie nie tylko z brzmieniem gitary ale i doskonałym odtwarzaniem dźwięku stereo. Nowa technologia YAMAHY Extended Stereo Technology zapewnia niesamowitą, szeroką przestrzeń brzmienia. Ścieżki stereo razem ze studyjnej jakości efektem pogłosowym Reverb nadają brzmieniu niesamowitej głębi, której na pewno nie uzyskał byś używając wzmacniacz tych rozmiarów.

YAMAHA THR10 II Pokaż więcej zdjęć
YAMAHA THR10 II - miniatura
YAMAHA THR10 II - miniatura
YAMAHA THR10 II - miniatura
YAMAHA THR10 II - miniatura
YAMAHA THR10 II Pokaż więcej zdjęć
1 429,00 zł
Ilość Dostępny w niewielkiej ilości
U Ciebie już jutro!
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
 • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

YAMAHA THR10 II

 • OPIS:

  Zwykle wzmacniacze gitarowe są konstruowane z myślą o występach na scenie, używaniu w studio nagraniowym. YAMAHA THR10 to wzmacniacz, który od podstaw został stworzony po to, by sprawdził się wszędzie. Możesz używać go w domu, zabrać w podróż lub gdzie tylko zechcesz.

  Combo charakteryzuje się doskonałym brzmieniem dzięki zastosowanej technologii Virtual Circuitry Modeling, która sprawia że wzmacniacz reaguje jak typowy wzmacniacz lampowy. Krystalicznie czyste brzmienia akustyczne, mięsiste rify, mocne solówki czy ostre metalowe brzmienie to tylko niektóre z zalet wzmacniacza.

  THR został wyposażony w ciekawą funkcję Playback do odtwarzania dowolnego źródła dźwięku np. podkładu muzycznego z najwyższą dostępną jakością. Dodatkowo technologia YAMAHA Hi-Fi Audio oferuje prawdziwy dźwięk Stereo Hi-Fi. Obudowa wzmacniacza została specjalnie skonstruowana i zoptymalizowana aby doskonale sobie radzić nie tylko z brzmieniem gitary ale i doskonałym odtwarzaniem dźwięku stereo.

  Nowa technologia YAMAHY Extended Stereo Technology zapewnia niesamowitą, szeroką przestrzeń brzmienia. Ścieżki stereo razem ze studyjnej jakości efektem pogłosowym Reverb nadają brzmieniu niesamowitej głębi, której na pewno nie uzyskał byś używając wzmacniacz tych rozmiarów.

  Muzykę możesz odtwarzać bezpośrednio z urządzenia zewnętrznego podłączonego do wejścia liniowego AUX lub z podłączonego komputera za pomocą portu USB typu B.

  Port USB przyda się także do pracy na komputerze z oprogramowaniem typu DAW, umożliwiając nagrywanie swoich nowych pomysłów, kompozycji a potem dowolnie edytować. YAMAHA na swojej stronie http://download.yamaha.com udostępnia darmowy program THR Editor do edycji parametrów i efektów wzmacniacza przy pomocy komputera.

  CHARAKTERYSTYKA:
  • Mobilność i uniwersalność zastosowania,
  • Technologia brzmienia lampowego VCM (Virtual Circuitry Modeling),
  • Realistyczne brzmienia wzmacniaczy lampowych oraz doskonałe efekty dźwiękowe,
  • 15 trybów wzmacniaczy, 3 tryby wzmacniaczy basowych, 3 tryby gitary elektro-akustycznej (symulacje mikrofonów) oraz „czysty" kanał,
  • Łączność Bluetooth® do odtwarzania audio, edycji brzmień przez aplikację THR Remote oraz wielu innych operacji,
  • Odtwarzacz audio Hi-Fi z technologią ulepszonego dźwięku stereo (Extended Stereo Technology),
  • Technologia Extended Stereo Technology zapewniająca niesamowicie szeroki i przestrzenny obraz brzmienia,
  • Efekty VCR,
  • Efekt TAPE ECHO z wierną symulacją taśmy,
  • Port USB do pracy z komputerem (nagrywanie, odtwarzanie i obróbka muzyki),
  • Dostępne darmowe oprogramowanie THR Editor do edycji parametrów i efektów za pomocą komputera,
  • Dostępny darmowy program do produkcji muzycznej Steinberg CUBASE AI,
  • Dostępna darmowa aplikacja THR Session dla mobilnych urządzeń iOS ułatwiająca naukę gry na gitarze,
  • Podświetlany metalowy grill głośnika, imitujący pomarańczową poświatę wzmacniaczy lampowych.