wróć
Wróć do kategorii SAKSOFONY

STARTONE SAS-75

Saksofon altowy.

STARTONE SAS-75 to idealne rozwiązanie dla osób rozpoczynających naukę gry na saksofonie. Jest to instrument o bardzo dobrym brzmieniu, na którym gra się wygodnie i lekko. Świetnie intonuje i stroi w każdym rejestrze. Umożliwia pełny rozwój umiejętności technicznych. Jest również saksofonem chętnie wybieranym przez muzyków orkiestr dętych. Jego atutami bez wątpienia są wykonanie, wykończenie, zrównoważony ton, brzmienie i przystępna cena. Posiada klapę wysokie Fis, ustnik z pokrywką, maszynkę do stroika, ustawiany uchwyt na kciuk oraz dedykowany futerał w komplecie.[ ... ZOBACZ CAŁY OPIS >> ]
1175 zł
pozioma
szt.
pozioma
Produkt na zamówienie
Produkt: Na zamówienie
Wysyłka: zwykle w ciągu 2-3 dni.
pozioma
Darmowy transport
DARMOWY TRANSPORT
pozioma
Oblicz CA Raty
pozioma
OPIS PRODUKTU
RECENZJE
ZAPYTAJ O PRODUKT
OPIS:

Model SAS-75 zaprojektowany został z myślą o osobach, które dopiero uczą się gry na saksofonie i potrzebują niedrogiego, ale dobrego instrumentu, który umożliwi im pełny rozwój i zachęci do dalszej gry. Startone SAS-75 zaspokoi również potrzeby doświadczonych saksofonistów, którzy potrzebują niezawodnego instrumentu do częstej eksploatacji w nawet najtrudniejszych warunkach. Jest to saksofon często wykorzystywany w orkiestrach dętych, bądź zespołach grających na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych.

SPECYFIKACJA:
  • Strój: Eb,
  • Wykończenie: złoty lakier,
  • Klapa wysokie Fis,
  • Ustawiany uchwyt na kciuk,
  • Ustnik z pokrywką,
  • Maszynka do stroika,
  • Futerał i akcesoria w komplecie.
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji
Pytanie dotyczące produktu: STARTONE SAS-75
Imię (i Nazwisko): 
 
Twój e-mail: 
 
Treść wiadomości: 
 
Wpisz wynik dodawania: 
 8 + 3 =
 

Zamieszczone na niniejszej stronie informacje dotyczące towarów i usług nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny.