wróć
Wróć do kategorii MIKROFONY POJEMOŚCIOWE

SENNHEISER E 865-S

Mikrofon pojemnościowy

[ ... ZOBACZ CAŁY OPIS >> ]
979 zł
pozioma
szt.
pozioma
Produkt na zamówienie
Produkt: Na zamówienie
Wysyłka: zwykle w ciągu 2-3 dni.
pozioma
Darmowy transport
DARMOWY TRANSPORT
pozioma
Oblicz CA Raty
pozioma
OPIS PRODUKTU
RECENZJE
ZAPYTAJ O PRODUKT
Profesjonalny, pojemnościowy mikrofon wokalowy, super kardioidalna charakterystyka. Dzięki zastosowani najlepszej technologii przetwornika pojemnościowego mikrofon ten oferuje absolutnie unikalną czułość i dynamikę i ustanawia nowe standardy jakości dla mikrofonów scenicznych. Kapsuła wyposażona w ochraniacz membrany. Z włącznikiem.

Nowy model mikrofonu oznaczony symbolem E-865, z serii estradowych mikrofonów przewodowych Evolution firmy Sennheiser, został zaprojektowany z myślą o potrzebach wokalistów. Jednym z pierwszych jego użytkowników jest Sting. Mikrofon charakteryzuje się znakomitą jakością dźwięku - wiernie oddaje wszelkie niuanse brzmienia głosu. Skutecznie zabezpiecza przed sprzężeniem akustycznym, a także zakłóceniami powstającymi przy wymawianiu tzw. spółgłosek wybuchowych. Maksymalny dopuszczalny poziom ciśnienia akustycznego przenoszonego dźwięku wynosi 150 dB SPL. Mikrofon dostarczany jest w wersji z beztrzaskowym wyłącznikiem lub bez wyłącznika. Zaletą szczególnie istotną w zastosowaniach estradowych nowego mikrofonu jest jego trwałość mechaniczna.

Dane Techniczne:

  • charakterystyka superkardioidalna
  • pasmo przenoszenia 40-20000Hz
  • dynamika 150dB
  • waga 311g
  • wymiary: średnica 46mm, długość 180mm
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji
Pytanie dotyczące produktu: SENNHEISER E 865-S
Imię (i Nazwisko): 
 
Twój e-mail: 
 
Treść wiadomości: 
 
Wpisz wynik dodawania: 
 1 + 3 =
 

Zamieszczone na niniejszej stronie informacje dotyczące towarów i usług nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny.