LINE6 POD GO WIRELESS

LINE6 POD GO WIRELESS

POD GO WIRELESS to bezprzewodowy multiefekt marki Line 6, który jest wynikiem wszystkiego co najlepsze w produktach tej firmy. Procesor łączy możliwości i świetne brzmienia serii HELIX oraz niewielkie, kompaktowe rozmiary i lekką obudowę znane z multiefektów POD. Jeżeli do tego dołączymy prostą obsługę i intuicyjny interface, to dostaniemy kompletne narzędzie do pracy na scenie, w studio, na próbach lub do ćwiczeń w domu. Niewątpliwie to nowa generacja multiefektów i kolejny hit, który zachwyci gitarzystów na całym świecie. Dodatkowo, POD GO WIRELESS wyposażony został we wbudowany odbiornik systemu bezprzewodowego RELAY i posiada w zestawie nadajnik RELAY G10TII, dzięki czemu uwalnia użytkownika od wszelkich ograniczeń płynących z tradycyjnego połączenia kablem.

LINE6 POD GO WIRELESS Pokaż więcej zdjęć
LINE6 POD GO WIRELESS - miniatura
LINE6 POD GO WIRELESS - miniatura
LINE6 POD GO WIRELESS - miniatura
LINE6 POD GO WIRELESS - miniatura
LINE6 POD GO WIRELESS Pokaż więcej zdjęć
2 639,00 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
 • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

LINE6 POD GO WIRELESS

 • Najlepsze brzmienie w swojej klasie
    - Profesjonalnej jakości modele wzmacniaczy, kolumn i efektów zaczerpnięte ze znanej rodziny procesorów efektów HX zapewniają najlepsze w swojej klasie brzmienie. Można również załadować impulsy innych producentów (IR), co zapewnia niemal nieograniczone dodatkowe opcje podczas tworzenia dźwięków.


  Prosty i intuicyjny interface
    - Usprawniony interfejs plug-and-play oraz prosty i intuicyjny przepływ pracy sprawiają, że POD Go jest wyjątkowo łatwy w użyciu. Wybieraj, edytuj i kontroluj dźwięki za pomocą dużego, kolorowego ekranu LCD, pięciu koderów push, ośmiu przełączników nożnych i wielofunkcyjnego pedału ekspresji - a także dodaj drugi pedał ekspresji lub dwa zewnętrzne przełączniki nożne, aby uzyskać jeszcze lepszą kontrolę w czasie rzeczywistym.


  Mobilność
    - Niezwykle lekki, kompaktowy, bezprzewodowy i przenośny procesor gitarowy POD Go Wireless z łatwością zmieści się w każdym plecaku, co czyni go idealnym towarzyszem w każdej sytuacji. Czy to do częstych podróży, ćwiczeń poza domem czy na koncerty, do pracy w studio, a nawet na próby z zespołem.


  SNAPSHOTS
    - Nowy procesor umożliwia utworzenie maksymalnie czterech wariacji w ramach jednego presetu i płynne przechodzenie między nimi bez przerw w odtwarzaniu dźwięku oraz zakłóceń ścieżek delay i reveb, które zwykle występują podczas przełączania między ustawieniami wstępnymi.


  Połączenie
    - Połączenia audio obejmują zbalansowane wyjścia stereo, zduplikowane wyjście wzmacniacza, które można użyć przed blokiem CAB / IR, pętlę efektów stereo, gniazdo słuchawkowe, a nawet port USB w celu uzyskania dostępu do interfejsu audio 4 wejścia / 4 wyjścia.


  Interface
    - Profesjonalnej jakości wbudowany interfejs audio USB 4x4 24 bity / 96 kHz USB ułatwia nagrywanie bezpośrednio na komputerze. Re-amping ścieżek jest również bardzo prosty,co umożliwia ładowanie IR kolumn innych firm.


  Ładowanie IR
    - Odpowiedzi impulsowe (IR) z głośników innych firm mogą być ładowane i włączane do łańcucha sygnału dowolnego presetu, zapewniając prawie nieograniczone dodatkowe opcje podczas tworzenia dźwięków.


  Aplikacja Pod Go
    - POD Go Edit to zdalny edytor, który oferuje ten sam łatwy w użyciu i szybki w obsłudze interfejs POD Go na komputerze Mac lub PC. Edytuj ustawienia wstępne i zarządzaj nimi, ładuj odpowiedzi impulsowe, eksportuj dźwięki, aby je udostępnić, a nawet aktualizuj oprogramowanie urządzenia za pomocą jednej wygodnej aplikacji.


  Łączność bezprzewodowa
    - Wbudowany odbiornik systemu bezprzewodowego Relay i załączony nadajnik Relay G10TII uwalniają od wszelkich ograniczeń płynących z tradycyjnego połączenia kablem.

  SPECYFIKACJA:
  • Multiefekt gitarowy,
  • Najlepsza w swojej klasie wydajność, w tym modele wzmacniaczy, kabin i efektów zaczerpnięte z wielokrotnie nagradzanej rodziny procesorów HX,
  • Prosty interfejs z kolorowym wyświetlaczem. Szybkie i łatwe tworzenie brzmień,
  • Komaktowa i lekka konstrukcja,
  • Kolorowy ekran LCD 4,3 "(11 cm) ułatwia kontrolę nad pracą,
  • Kolorowe diody LED przełącznika nożnego wskazują, który rodzaj efektu jest aktywny,
  • Zewnętrzne odpowiedzi impulsowe (IR) i nieograniczona biblioteka brzmień,
  • Snapshots umożliwiają płynne przełączanie tonów bez przerywania dźwięku,
  • Darmowa aplikacja POD Go Edit do łatwej edycji i tworzenia kopii zapasowych,
  • Tryb edycji pedału pozwala dostosować dowolny parametr wzmacniacza lub efektu i umożliwia kontrolowanie go wbudowanym pedałem,
  • Pętla efektów stereo i wejście pedału ekspresji TRS / podwójny przełącznik nożny,
  • Podłączenie do tradycyjnego wzmacniacza metodą 4-kablową Interfejs audio 4 wejścia / 4 wyjścia 24bit / 96kHz do nagrywania i do re-ampingu,
  • Połączenie bezprzewodowe dzięki zintegrowanemu systemowi beprzewodowemu RELAY.


KONTAKT
pon.-pt. 9:00-17:00
sb. 9:00-13:00
  +48 83 342-57-47
  +48 601-222-210
  +48 695-677-810
  NAPISZ WIADOMOŚĆ
SOCIAL MEDIA
Znajdziesz nas na:

Logo Facebook     Logo Instagram