wróć
Wróć do kategorii PROCESORY VOCALOWE

TC-HELICON Perform-VE

Procesor wokalny.

TC-HELICON Perform-VE - procesor wokalny montowany na statywie mikrofonowym, który dysponuje nieograniczonymi możliwościami kreowania dźwięku. Układ AdaptiveTone (automatyczny EQ, de-esser, kompresja, bramkowanie) sprawi że Twój głos przebije się przez miks i będzie brzmiał naprawdę dobrze w każdych warunkach.
Procesor wyposażony jest asortyment efektów wokalnych: Doubling, Shift, Gender Morfing, HardTune Pitch Correction. Procesor także generuje głosy MIDI, akompaniujące Twojemu. Dzięki nim można perfekcyjnie korygować harmonie, symulować wirtualnie analogowe brzmienia vokodera, lub sample wokalne VSS (Vocal Sample Synthesis), które nagrywasz w czasie rzeczywistym. Wystarczy podłączyć klawiaturę sterującą MIDI a odpowiedni algorytm wygeneruje do 9 głosów śpiewających z Twoim.
Dodatkowo na pokładzie znajdziesz sekcję ekstremalnych efektów XFX (Extreme Effects) z 7 stylami. Każdy z nich posiada dodatkowe tryby modulacji: Stutter, Chopper, Ring Modulation, Flanger, SideChain Compressor. mając to wszytko do dyspozycji, szybko stworzysz efektowne brzmienia.
Procesor posiada jeszcze sekwencer perkusyjny i looper audio z brzmieniami stopy, hi-hatu i werbla. Jeśli chcesz rozszerzyć możliwości procesora to sięgnij po darmowe aplikacje Perform-VE App na smartfona i VoiceSupport na PC lub Mac.

[ ... ZOBACZ CAŁY OPIS >> ]
1780 zł
pozioma
szt.
pozioma
Produkt na zamówienie
Produkt: Na zamówienie
Wysyłka: zwykle w ciągu 2-3 dni.
pozioma
Darmowy transport
DARMOWY TRANSPORT
pozioma
Oblicz CA Raty
pozioma
OPIS PRODUKTU
RECENZJE
ZAPYTAJ O PRODUKT
OPIS:

TC-HELICON Perform-VE - procesor wokalowy zapewniający niesamowite możliwości kreowania dźwięku a darmowe aplikacje jak Perform-VE App na smartfona i VoiceSupport na PC lub Mac jeszcze bardziej poszerzą te możliwości.

CHARAKTERYSTYKA:
  • Układ AdaptiveTone dla perfekcyjnej barwy dzięki automatycznej EQ, kompresji, bramce szumów i de-esserowi,
  • Wysokiej jakości niskoszumowy przedwzmacniacz mikrofonowy,
  • Wbudowany vocoder (modyfikacja tonacji, modulacja i cięcie głosu),
  • 1-przyciskowy looper z próbka mi bębnów,
  • Port USB do transmisji sygnału, pobierania presetów i aktualizacji firmware,
  • Zaprojektowany w Kanadzie.
SPECYFIKACJA:
  • Zasilanie Phantom: +48 V,
  • Konwersja AD: 24-bit, 128 x nadpróbkowanie,
  • Konwersja DA: 24-bit, 128 x nadpróbkowanie.
DEMO:

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji
Pytanie dotyczące produktu: TC-HELICON Perform-VE
Imię (i Nazwisko): 
 
Twój e-mail: 
 
Treść wiadomości: 
 
Wpisz wynik dodawania: 
 5 + 9 =
 

Zamieszczone na niniejszej stronie informacje dotyczące towarów i usług nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny.