MusicAudio.pl » Światła » Ruchome głowy » Głowa ruchoma LED EVOLIGHTS Neo Beam 100W
Głowa ruchoma LED EVOLIGHTS Neo Beam 100W

Głowa ruchoma LED EVOLIGHTS Neo Beam 100W

Evolights NEO BEAM 100 to profesjonalna głowa ruchoma, której źródłem światła jest bardzo silna 100-watowa biała dioda LED o temperaturze barwowej 9000K. Głowica została wyposażona w 13-kolorową, rotacyjną tarczę kolorów, tarcze gobo z 11 wzorami oraz funkcją Gobo Sake kształtujących wiązkę oraz 6 i 12-ramienną pryzmę rozszczepiającą światło. Urządzenie posiada również wbudowany elektroniczny autofocus, pełnozakresowy dimmer, stroboskop o różnych trybach pracy oraz filrt frost. Głowa może pracować w trybach  auto, sound, master/slave, DMX.

Głowa ruchoma LED EVOLIGHTS Neo Beam 100W Pokaż więcej zdjęć
Głowa ruchoma LED EVOLIGHTS Neo Beam 100W - miniatura
Głowa ruchoma LED EVOLIGHTS Neo Beam 100W - miniatura
Głowa ruchoma LED EVOLIGHTS Neo Beam 100W - miniatura
Głowa ruchoma LED EVOLIGHTS Neo Beam 100W - miniatura
Głowa ruchoma LED EVOLIGHTS Neo Beam 100W - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
Głowa ruchoma LED EVOLIGHTS Neo Beam 100W Pokaż więcej zdjęć
1 899,00 zł
Ilość Dostępny w niewielkiej ilości
U Ciebie za 2 dni ( 29 maja )
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Głowa ruchoma LED EVOLIGHTS Neo Beam 100W

 • EVOLIGHTS NEO BEAM 100W to profesjonalna głowica ruchoma LED, która doskonale sprawdza się jako oświetlenie sceniczne podczas koncertów, występów, gali, pokazów i prezentacji, w klubach tanecznych i dyskotekach, a także jako oprawa oświetleniowa dla DJ-ów, zespołów i firm eventowych. Reflektor wyposażony został w mocną, białą diodę LED o mocy 100 watów. Wąski kąt świecenia tworzy skoncentrowaną i nasyconą światłem wiązkę, której temperatura barwowa bieli sięga 9000 Kelvinów.

  Głowa ruchoma LED EVOLIGHTS NEO BEAM 100W posiada tarczę z trzynastoma filtrami barwiącymi światło oraz koło gobo, na którym znajduje się 11 wzorów kształtujących wiązkę. Bardzo ciekawy efekt tworzy obrotowy pryzmat z sześcioma i dwunastoma fasetami tworzący efektowne rozety, a także filtr frost rozpraszający skoncentrowany strumień światła. Dużą zaletą reflektora LED jest również elektroniczny focus, pełnozakresowy dimmer oraz funkcja stroboskopu z regulacją częstotliwości błysków.

  Podstawa głowicy LED wyposażona została w wejście i wyjście zasilania. Dzięki temu możliwe jest przekazywanie napięcia bezpośrednio z jednego urządzenia do drugiego i ograniczenie potrzebnego okablowania do minimum. Kontrolę za pomocą protokołu DMX umożliwiają 3-stykowe złącza XLR. Z przodu znajduje się panel sterowania złożony z kolorowego wyświetlacza OLED oraz 4 przycisków umożliwiających poruszanie się po menu. Za ich pomocą możemy ustawić podstawowe parametry pracy reflektora, a także wskazać jeden z czterech trybów działania jednostki:

  • auto, w którym głowica sceniczna korzysta z wbudowanych programów i stylów świecenia;
  • sound, w którym reflektor za pomocą czułego mikrofonu zainstalowanego w korpusie obudowy synchronizuje swoje działanie z dźwiękami i rytmem muzyki pochodzącymi z otoczenia;
  • master/slave, gdy jednostki łączone są ze sobą w zespoły, a pierwsza głowa LED w linii steruje synchroniczną pracą całej grupy;
  • DMX, kiedy do kontrolowania pojedynczego reflektora lub grupy połączonych jednostek wykorzystywane są zewnętrzne sterowniki oświetlenia.

  Głowica ruchoma LED EVOLIGHTS NEO BEAM 100W to doskonały wybór dla wszystkich osób zajmujących się realizacją oświetlenia scenicznego. Reflektor oferuje sporo ciekawych funkcji, a przy tym jest uniwersalny i stosunkowo tani. Może być wykorzystywany podczas różnego typu imprez: na weselach, 18-nastkach, studniówkach, podczas zabaw sylwestrowych, na koncertach, w pubach, dyskotekach oraz domach i ośrodkach kultury. To idealne oświetlenie dla DJ-a, zespołu eventowego, klubu muzycznego lub firmy obsługującej sceny, dostępne w konkurencyjnej cenie od sklepu muzycznego MusicAudio.

  Specyfikacja techniczna:

  Źródło światła: biała dioda LED 100W

  Temperatura barwowa: 9000K

  Kąt świecenia:

  Koło kolorów: 13 filtrów barwnych + open

  Filtr kolorów: rainbow

  Koło gobo: 11 wzorów + open, funkcja drgania (Gobo Shake)

  Pryzmat: 6+12-ramienny, stożkowy, obrotowy

  Filtr frost: tak

  Focus: elektroniczny

  Dimmer: 0-100%

  Stroboskop: 4 tryby, 1-25 błysków/sek.

  Tryby pracy: auto, sound, master/slave, DMX

  Ilość kanałów DMX: 8, 15

  Wyświetlacz: OLED

  Złącze zasilania: wejście i wyjście PowerCon

  Złącze sygnału DMX: 3-pinowe wejście i wyjście XLR

  Wejście zasilania: AC 100-240V, 50/60 Hz

  Maks. pobór mocy: 120W

  Wymiary: 246 x 229 x 353 mm

  Waga: 6,4 kg

  W zestawie: uchwyt montażowy, przewód zasilający, instrukcja

  Inne głowy ruchome [Light4Me VENOM ZOOM 250] [EVOLIGHTS iQ 132 B] [Light4Me Rapid Spot 100]