MusicAudio.pl » Światła » Światła LED » Belka LED PAR Light4me Laser
Belka LED PAR Light4me Laser

Belka LED PAR Light4me Laser

LED PAR LASER marki Light4Me to mobilny zestaw oświetleniowy sterowany bezprzewodowo. W skład zestawu wchodzi poprzeczna listwa z dwoma reflektorami PAR i dwoma laserami, zainstalowana na trójnożnym statywie.  Urządzenie pracuje w trybach: auto, sound, master/slave, DMX, sterowanie pilotem. Komplet znakomicie sprawdza się na niewielkich scenach, w klubach tanecznych i dyskotekach, a także na weselach, osiemnastkach i różnego rodzaju imprezach okolicznościowych.

Belka LED PAR Light4me Laser Pokaż więcej zdjęć
Belka LED PAR Light4me Laser - miniatura
Belka LED PAR Light4me Laser - miniatura
Belka LED PAR Light4me Laser - miniatura
Belka LED PAR Light4me Laser - miniatura
Belka LED PAR Light4me Laser - miniatura
Belka LED PAR Light4me Laser Pokaż więcej zdjęć
699,00 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole do 10 x RAT 0% - BNP Paribas
 • Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Belka LED PAR Light4me Laser

 • LIGHT4ME BELKA LED PAR LASER to mobilny zestaw oświetleniowy w układzie „T” z możliwością bezprzewodowego sterowania pilotem, w którego skład wchodzi  Do zestawu dołączone są dwa solidne pokrowce z nieprzemakalnej kodury, umożliwiające przechowywanie i wygodny transport sprzętu. Set znakomicie sprawdza się na niewielkich scenach, w klubach tanecznych i dyskotekach, a także na weselach, osiemnastkach i różnego rodzaju imprezach okolicznościowych.

  Reflektory typu led par wyposażone zostały w dwanaście 1-watowych diod emitujących światło w palecie barw RGBW. Ich obudowy powstały z lekkiego tworzywa sztucznego odpornego na wysokie temperatury. Urządzenia emitują żywe i nasycone kolorami wiązki światła, znakomicie doświetlając sceny i parkiety taneczne. Oferują kilka wbudowanych programów świecenia oraz funkcję stroboskopu.

  Komponenty rzutników laserowych zamknięte zostały w lekkich, aluminiowych obudowach. Znajdujący się z przodu emiter generuje skupione, ruchome wiązki w kolorach czerwonym i zielonym, tworząc w ten sposób dodatkowe efekty świetlne. Światła laserowe są w pełni bezpieczne, dlatego mogą być szeroko stosowane na scenie, w dyskotekach, podczas bali i różnego rodzaju imprez rozrywkowych.

  Ledowe reflektory oraz lasery przymocowane zostały do poprzecznej listwy za pomocą tradycyjnych uchwytów montażowych. Urządzenia posiadają szeroki zakres ruchów w płaszczyźnie poziomej i pionowej, dzięki czemu możemy nimi manipulować i precyzyjnie wybrać oświetlaną przez nie powierzchnię. Napięcie oraz sygnały sterujące DMX z listwy podawane są do jednostek za pomocą 3-pinowych, dokręcanych złączy. W części tylnej belki znajduje się gniazdo zasilania IEC, porty XLR umożliwiające kontrolowanie pracy zestawu za pomocą protokołu DMX, oraz panel sterowania w postaci cyfrowego wyświetlacza LED i czterech przycisków. Za ich pomocą możemy wybrać jeden z kilku trybów pracy multiefektu:

  • auto, w którym zestaw LED działa samodzielnie, a poszczególne urządzenia bazują na wbudowanych programach pracy;
  • sound, w którym światła, dzięki czułemu mikrofonowi zainstalowanemu w korpusie listwy, pracują w sposób harmoniczny z muzyką;
  • master/slave, gdy zestawy łączone są w grupy za pomocą gniazd i przewodów DMX, a sposób działania pierwszego urządzenia w łańcuchu odwzorowywany jest przez pozostałe belki, co przekłada się na synchroniczną pracę całego zespołu;
  • DMX, kiedy praca pojedynczych multiefektów lub całych grup kontrolowana jest za pomocą zewnętrznych konsoli i sterowników oświetlenia.

  BELKA LED PAR LASER to łatwy i szybki sposób na realizację dynamicznego oświetlenia scenicznego. Cały zestaw jest lekki i mobilny, a dzięki możliwości kontrolowania go za pomocą bezprzewodowego pilota na podczerwień doskonale sprawdza się w sytuacjach, gdy listwa musi być zainstalowana w trudno dostępnym miejscu. To stosunkowo tani zestaw oświetleniowy LED marki Light4Me, którego konkurencyjną cenę oferuje sklep muzyczny MusicAudio!

  Specyfikacja techniczna:

  Zasilanie: AC220-240V, 50/60Hz

  Moc: 60W

  Źródło światła: 2 reflektory 12x1W RGBW LED, 2 lasery R120mW, G30mW

  Tryby pracy: auto, sound, master/slave, DMX, sterowanie pilotem

  Ilość kanałów DMX: 3/7/11

  Temperatura pracy: -20°C – 40°C

  Gniazda DMX: 3-pinowe wejścia i wyjścia XLR

  Wymiary: 660 x 150 x 80 mm (bez statywu)

  Waga: 5,5 kg

  Demo <<<

  Inne światła LED: [Light4Me PIXEL BAR ],[EVOLIGHTS 36x15W RGBW Wall Washer],[Reflektor LED EVOLIGHTS SMOOTH PAR 12x10W]