MusicAudio.pl » Światła » Wytwornice dymu » Wytwornica dymu pionowego Light4me Jet 2000
Wytwornica dymu pionowego Light4me Jet 2000

Wytwornica dymu pionowego Light4me Jet 2000

 Light4Me Jet 2000 to profesjonalna wytwornica mgły, która świetnie sprawdzi się w klubach muzycznych i dyskotekach, a także podczas pokazów, eventów oraz w mobilnej pracy DJ-ów. Urządzenie zostało wyposażone w układ 24 sztuk 3-watowych diod LED podświetlających wytworzony dym. Grzałka dymiarki dzięki mocy 2000-watów nagrzewa się do temperatury roboczej w około 4 minuty a objętość wydmuchu wynosi 530 m3/min. Na panelu z tyłu maszyny oprócz gniazda i przełącznika zasilania oraz wejścia i wyjścia DMX, znajduje się 5-pinowe wejście umożliwiające podłączenie modułu odbiorczego dla bezprzewodowego pilota aby sterowanie dymiarką mogło przebiegać na odległosć.

Wytwornica dymu pionowego Light4me Jet 2000 Pokaż więcej zdjęć
Wytwornica dymu pionowego Light4me Jet 2000 - miniatura
Wytwornica dymu pionowego Light4me Jet 2000 - miniatura
Wytwornica dymu pionowego Light4me Jet 2000 - miniatura
Wytwornica dymu pionowego Light4me Jet 2000 - miniatura
Wytwornica dymu pionowego Light4me Jet 2000 - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
Wytwornica dymu pionowego Light4me Jet 2000 Pokaż więcej zdjęć
895,00 zł
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Wytwornica dymu pionowego Light4me Jet 2000

 • Light4Me Jet 2000 to profesjonalna wytwornica dymu pionowego (wytwornica mgły) z możliwością bezprzewodowego sterowania pilotem, wyposażona dodatkowo w układ dwudziestu czterech 3-watowych diod LED, których zadaniem jest podświetlanie wytwarzanego dymu.

  Komponenty maszyny zamknięte zostały w prostopadłościennej obudowie, która umożliwia jej pracę w dwóch pozycjach. Dzięki temu słup dymu może być wydmuchiwany pionowo lub prostopadle w stosunku do podłoża. Pojemnik na płyn mieści się w korpusie obudowy. Tuż obok niego znajduje się dysza wylotowa, potrafiąca wyrzucać dym na odległość nawet 6 m! Wokół niej rozmieszczony jest układ silnych diod RGB podświetlających sztuczną mgłę. W tej części korpusu mieści się również panel sterowania wyposażony w sześć przycisków i wyświetlacz LCD. Za jego pomocą możemy ręcznie regulować m.in. takie parametry, jak objętość emisji dymu, czas przerwy pomiędzy emisjami (funkcja Timer), długość trwania wydmuchu, a także wybrać sposób pracy diod LED, czy dopasować szybkość błysków stroboskopu. Maszyna oferuje również możliwość sterowania w sposób bezprzewodowy. Na tylnej ścianie dymiarki oprócz gniazda i przełącznika zasilania oraz wejścia i wyjścia DMX, znajduje się 5-pinowe wejście umożliwiające podłączenie modułu odbiorczego (w zestawie) dla bezprzewodowego pilota. Dzięki temu kontrola nad pracą maszyny może odbywać się z większej odległości.

  Light4Me Jet 2000 to stosunkowo tania maszyna do wytwarzania dymu w ofercie sklepu muzycznego MusicAudio. Jej zaletami są m.in. szybki czas nagrzewania (ok. 4 min.), duża objętość wydmuchiwanej mgły, a także efektowny system podświetlający. Urządzenie świetnie sprawdza się na zamkniętych scenach, w klubach muzycznych i dyskotekach, a także podczas pokazów, eventów oraz w mobilnej pracy DJ-ów.

   

  Specyfikacja techniczna:

  Zasilanie: AC110-240v 50/60HZ

  Moc grzałki: 2000W

  Objętość wydmuchu: 530 m3/min.

  Przybliżony czas nagrzewania: 4 min.

  Pojemność zbiornika: 2,5 L

  Źródło światła: 24x3W (3w1) LED

  Spektrum kolorów: RGB (czerwony, zielony, niebieski)

  Kanały DMX: 7

  Pilot: z funkcją Timer

  Do użytku: poziomego i pionowego

  Sterowanie: ręczne, zdalne (pilot)

  Wymiary urządzenia: 45 x 33 x 21 cm

  Wymiary paczki: 48 x 37 x 26 cm

  Waga urządzenia: 6,3 kg

  Waga paczki: 7,5 kg

  Light4Me Jet 2000 >>>

  Wywtornice dymu innych firm [Evolights DJ 700],[Evolights Nebula 2200],[EVOLIGHTS H-1000]