MusicAudio.pl » Nagłośnienie » Kolumny aktywne » Kolumna aktywna Electro-Voice ZLX-8P-G2
Kolumna aktywna Electro-Voice ZLX-8P-G2

Kolumna aktywna Electro-Voice ZLX-8P-G2

Kolumna aktywna.


Od 2013 roku, seria kolumn ZLX pierwszej generacji cieszy się ogromnym zainteresowaniem odbiorców na całym świecie. Seria powstała z myślą o dostarczeniu najwyższej jakości dźwięku, ale w bardziej przystępnej cenie, łącząc charakterystyczne dla Electro-Voice czyste brzmienie z lekką, ale wytrzymałą konstrukcją oraz intuicyjną, elastyczną obsługą.

Dynamiczny rozwój w dziedzinie technologii nagłośnienia, wprowadzający coraz nowsze rozwiązania konstrukcyjne, przyczyniły się do powstania nowej serii kolumn ZLX G2. Kontynuując sukces pierwszej serii, Electro-Voice przedstawił nową, udoskonaloną serię ZLX w nowej odsłonie generacji G2.

Wysokiej jakości komponenty w G2, zapewniają teraz jeszcze większą wydajność akustyczną, szerszy zakres częstotliwości, większą wytrzymałość i nowe funkcje, jak bezprzewodowa kontrola parametrów i strumieniowanie stereo.

Innowacją jest również wprowadzenie do serii ZLX modelu ZLX-8P-G2, który bazuje na 8" głośniku. Jego lekka i przenośna konstrukcja o kompaktowych wymiarach sprawdzi się idealnie w nagłaśnianiu mniejszych pomieszczeń.

Kolumna aktywna Electro-Voice ZLX-8P-G2 - miniatura
Kolumna aktywna Electro-Voice ZLX-8P-G2 - miniatura
Kolumna aktywna Electro-Voice ZLX-8P-G2 - miniatura
Kolumna aktywna Electro-Voice ZLX-8P-G2 - miniatura
Pokaż więcej zdjęć
Kolumna aktywna Electro-Voice ZLX-8P-G2
Kolumna aktywna Electro-Voice ZLX-8P-G2
2 494,00 zł
Ilość Dostępny w średniej ilości
U Ciebie za 3 dni ( 28 maja )
 • DARMOWA DOSTAWA  DARMOWA DOSTAWA do 10 RAT 0%
 • Raty Credit Agricole Santander e-raty Oblicz
Pełny opis produktu:

Kolumna aktywna Electro-Voice ZLX-8P-G2

 • OPIS


  Gdy Electro-Voice w 2013 roku wprowadził pierwszą generację serii ZLX, celem było dostarczenie prawdziwej wydajności w bardziej przystępnej cenie niż kiedykolwiek wcześniej, łącząc wysoką jakość dźwięku Electro-Voice z lekką, a jednocześnie solidną konstrukcją oraz przełomową konfiguracją i kontrolą. Użytkownicy na całym świecie szybko docenili ten produkt, a sprawdzona wydajność i niezawodność codziennego użytkowania ZLX szybko ustawiły produkty tej serii jako niekwestionowane, najlepszej jakości kolumny w stworzonej przez siebie klasie produktów. Zmieniające się bardzo szybko możliwości technologiczne, sprawiły, że nadszedł już czas, aby kultową serię ZLX jeszcze bardziej udoskonalić. Tak powstała nowa seria G2, wprowadza wiele zmian w zakresie lepszej wydajności, większej mocy wyjściowej, zakresu częstotliwości, jeszcze większej trwałości oraz nowych funkcji. Zmianom uległa także elastyczność konfiguracji i wygodna obsługa bezprzewodowa oraz strumieniowanie audio przez łączność Bluetooth.

  NASTĘPCA LEGENDY


  Oto największa premiera Electro-Voice od lat. Prezentujemy ZLX G2: najpopularniejsze kolumny głośnikowe pro audio świata, dopracowane z myślą o użytkownikach. Więcej funkcji, więcej mocy, więcej modeli do wyboru.

  • ZLX G2 to następca oryginalnej serii ZLX, która ustanowiła nowy standard wydajności w branży pro audio, i to w przystępnej cenie, zyskując zadowolonych użytkowników na całym świecie – ponad milion sprzedanych egzemplarzy!
  • ZLX G2 dodaje do formuły poprzednika wyższy maksymalny SPL, szerszy zakres częstotliwości, większą trwałość i nowe funkcje, jak zdalne miksowanie i strumieniowanie stereo,
  • Przenośna, ergonomiczna konstrukcja i najlepsze w swojej klasie funkcje to odpowiedź na potrzeby DJ-ów, muzyków, instruktorów fitnessu oraz firm rentalowych i eventowych.

  Electro-Voice z przyjemnością ogłasza największą premierę produktową ostatnich lat: ZLX G2, drugą generację kultowej serii przenośnych zestawów głośnikowych. Opierając się na tym, co uczyniło oryginalną serię ZLX ikoną branży, linia ZLX G2 oferuje funkcje niespotykane w tej półce cenowej i obejmuje modele dwudrożne w wersji aktywnej i pasywnej w rozmiarach: 15 cali, 12 cali oraz – nowość! – 8 cali.

  NOWY MODEL Z 8" GŁOŚNIKIEM


  Model z wooferem 8-calowym to nowość w ofercie zestawów głośnikowych ZLX. Zapewnia akustyczną i estetyczną spójność w mniejszej obudowie i jest odpowiedzią na potrzeby firm rentalowych i muzyków. Jest też przyjazną opcją dla każdego entuzjasty audio poszukującego wyższej jakości dźwięku do użytku domowego, spotkań, imprez itp.

  DOSKONAŁA TECHNOLOGIA, DOSKONAŁY DŹWIĘK


  Wyjątkowa jakość dźwięku, która sprawiła, że ZLX stał się najlepszym wyborem zarówno do odtwarzania muzyki, jak i do mowy, jest jeszcze lepsza w ZLX G2. Maksymalny SPL wzrósł do 129 dB (ZLX-15P-G2), a wysokiej jakości komponenty zapewniają niespotykaną dotąd wydajność akustyczną. Woofer niskotonowy i kompresyjny przetwornik wysokotonowy są sprzężone z opatentowanym falowodem SST, obniżając niskie pasmo i zapewniając równomierne pokrycie dźwiękiem w pionie i poziomie – a wszystko to przy bardziej kompaktowej obudowie. Zestawy głośnikowe ZLX G2 są w pełni godne nazwy Electro-Voice.

  NOWA DEFINICJA FORMY I FUNKCJI


  Obudowa wykonana jest z wytrzymałego polipropylenu, a jej nowa konstrukcja wewnętrzna zapewnia dodatkowe wzmocnienie. Symetryczne boki o kącie 55° pozwalają ustawić głośnik w pozycji monitora, umożliwiając użytkownikom odsłuch, ale jednocześnie ułatwiając dostęp do wzmacniacza i panelu sterowania.

  POWERED BY DYNACORD


  Aktywne modele ZLX G2 są zasilone elektroniką marki Dynacord – siostrzanego brandu Electro-Voice. Ultrawydajne wzmacniacze klasy D o mocy 1000 W są zintegrowane z czterokanałowym mikserem cyfrowym z wysokiej jakości procesorem efektów. Mikser wyposażono w dwa gniazda combo XLR/TRS (w tym jedno z zasilaniem Phantom) oraz wejście Hi-Z, które pozwala na podłączenie instrumentu bezpośrednio, bez konieczności użycia Di-box-a. Na pokładzie znajdują się również profesjonalne narzędzia, takie jak rozbudowane EQ, automatyczne tłumienie sprzężeń, ducking, kompresja oraz presety brzmieniowe dla instrumentów i mikrofonów. Procesor DSP zawiera niespotykaną w tej klasie cenowej funkcję linii opóźniającej do zastosowań eventowych i konferencyjnych. Dostępnych jest pięć presetów brzmieniowych: Music, Live, Speech, Club i FRFR (Full Range, Flat Response). Nowością w ZLX G2 i unikatową cechą w tej klasie produktów jest ustawienie FRFR, które oferuje neutralną charakterystykę częstotliwościową dla użycia z procesorem modelującym i symulatorem kolumny gitarowej. Głośniki aktywne ZLX G2 zawierają również presety podziału pasma dla subwooferów serii ELX200 i EKX. Ponadto filtry górnoprzepustowe dostępne w procesorze DSP pozwalają na kompatybilność z innymi subwooferami. Dodatkowo istnieje możliwość blokady ustawień, dzięki czemu jest pewność, że impreza odbędzie się bez niespodzianek.

  INTELIGENTNA KONTROLA I ŁĄCZNOŚĆ


  aplikacja Electro-Voice QuickSmart Mobile

  Wszystkie funkcje głośnika i miksera ZLX G2 mogą być zdalnie sterowane i monitorowane za pomocą aplikacji Electro-Voice QuickSmart Mobile, dostępnej dla systemów iOS i Android. Aplikacja umożliwia parowanie i grupowanie do sześciu przenośnych głośników Electro-Voice, wyposażonych w Bluetooth, w dowolnej kombinacji. Wbudowany moduł Bluetooth pozwala bezprzewodowo połączyć dwa głośniki ZLX G2 i odtwarzać muzykę w trybie True Wireless Stereo. Lokalnie konfigurację można przeprowadzić w kilka sekund za pomocą pokrętła i wyświetlacza. Nowy, kolorowy wyświetlacz LCD jest większy i ma wyższą rozdzielczość, oferując wyraźny i przejrzysty widok ustawień systemu. Dzięki ZLX G2 łatwo jest brzmieć dobrze, niezależnie od poziomu zaawansowania użytkownika.

  DLA DJ-A


  DJ-e skorzystają z podniesionego poziomu SPL, bezprzewodowego sterowania i odtwarzania stereo, automatycznego tłumienia sprzężeń, duckingu i innych możliwości miksera. Całkowicie nowa konstrukcja obudowy głośników ZLX G2 jest idealna na imprezy, gdzie estetyka jest priorytetem.

  DLA MUZYKA


  Muzycy docenią rozbudowaną korekcję, kompresor i procesor efektów, a także różnorodne wejścia analogowe. Jedno z wejść mikrofonowych wyposażone jest w zasilanie Phantom, co pozwala na wykorzystanie mikrofonów pojemnościowych. Wejście Hi-Z umożliwia podłączenie instrumentu (np. gitary) bezpośrednio do głośnika, bez użycia Di-box-a.

  DLA FIRMY PRODUKCYJNEJ


  Firmy rentalowe i eventowe z zadowoleniem przyjmą nowy 8-calowy model w ofercie, który zapewnia akustyczną i estetyczną spójność w mniejszej obudowie, a także takie funkcje DSP jak linia opóźniająca i blokowanie ustawień.

  ELEMENTY MONTAŻOWE


  Dostępne jest wiele akcesoriów montażowych do stałej instalacji głośników ZLX G2: uchwyt ścienny w kształcie litery U umożliwia montaż modeli 12" i 15" w pionie lub poziomie; uchwyt ścienny z długim ramieniem dla wersji 12" i 15" umożliwia montaż pionowy z regulacją nachylenia; uchwyt ścienny z krótkim ramieniem dla wersji 8" umożliwia montaż pionowy. Dla każdego modelu dostępny jest pokrowiec z płaską górną powierzchnią, ułatwiającą ustawianie jedne na drugim.

  CHARAKTERYSTYKA


  • Ultrawydajne wzmacniacze klasy D profesjonalnej marki Dynacord
  • Zasilanie Phantom dla mikrofonów pojemnościowych
  • Zaawansowany procesor DSP
  • Pięć presetów brzmieniowych: Music, Live, Speech, Club i FRFR (Full Range, Flat Response)
  • Zdalna kontrola i monitorowanie przez Bluetooth za pomocą aplikacji Electro-Voice QuickSmart Mobile
  • Bezprzewodowe przesyłanie muzyki przez Bluetooth z urządzeń mobilnych
  • Tryb True Wireless Stereo do bezprzewodowego łączenia dwóch kolumn w parę stereo
  • Automatyczne tłumienie sprzężeń ASF (Automatic Feedback Suppression)
  • Funkcja Ducking - przycisza automatycznie muzykę w tle po wykryciu sygnału na wejściu mikrofonowym
  • Elastyczna konfiguracja pracy w różnycm położeniu: pionowo na stopkach, na statywie kolumnowym, poziomo nachylona pod kątem jako monitor sceniczny

  SPECYFIKACJA


  • Głośniki: 1 x 8" (WECA2088) + 1.4" driver (DECA2516) z tytanową membraną
  • Moc: 1000 W
  • Pasmo przenoszenia (-10dB): 50 Hz - 20 kHz
  • Pasmo przenoszenia (-3dB): 58 Hz - 20 kHz
  • Maks. SPL: 126 dB
  • Kąt propagacji: 60° (pionowo) x 90° (poziomo)
  • Częstotliwość podziału pasma: 1400 Hz
  • Procesor DSP: Electro-Voice QuickSmartDSP
   Zdalne sterowanie i monitorowanie przez aplikację Electro-Voice QuickSmart Mobile
  • Wyświetlacz: kolorowy
  • Bluetooth: Audio Streaming
   True Wireless Stereo
  • Konstrukcja:
   • Do zamontowania na statywie
   • Monitor
   • Wolnostojąca
  • Kąt nachylenia (monitor odsłuchowy): 55°
  • Obudowa: polipropylen
  • Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 620 x 290 x 280 mm
  • Waga netto: 10.64 kg
  • Waga brutto: 12.58 kg

  DEMO  Zobacz też inne kolumny aktywne: [kolumna aktywna JBL IRX-108 BT], [kolumna aktywna MACKIE SRM 210], [kolumna aktywna Electro-Voice EVERSE 8].